Доброго часу доби. На цих вихідних я, нарешті, купив нову тему для сайту, яка дозволила відключити відразу кілька плагінів, що повинно позитивно позначитися на час завантаження сайту. На жаль, останнім часом у мене не зовсім не вистачає часу на те, щоб писати статті. Але сьогодні я вирішив написати ще одну невелику.
Взагалі, ця функція з’явилася ще в далекій Windows 95 і досі актуальна у багатьох користувачів, я навіть недавно згадав про неї в одній з останніх статей. Але з виходом нових операційних систем Windows 8.x більшість чомусь вирішило, що гарячі клавіші прибрали. Але по факту це велика помилка і на будь-який додаток можна призначити гарячу клавішу. Зараз я поясню як це робиться.

1) Для початку нам необхідно знайти ярлик програми, на яку ми хочемо призначити гарячу клавішу. Нагадаю, що всі ярлики меню “Пуск” у Windows 8 і 8.1 зберігаються в двох місцях:

C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms (швидше через “Виконати” (Win+R) ? shell:Common Start Menu)
C:Users*ім’я користувача*AppDataRoamingMicrosoftWindowsStart MenuPrograms (Win+R ? shell:Start Menu)

Відкриваємо папку і шукаємо потрібний ярлик. Я покажу дані операції на ярлику Google Chrome, який знаходиться по другому шляху.

2) Відкриваємо властивості ярлика. І тут на вибір:
а) Клікаємо правою клавішею миші по ярлику і тиснемо властивості;
б) Затискаємо клавішу Alt і робимо подвійний клік по ярлику;
в) Вибираємо ярлик і тиснемо поєднання Alt+Enter.

3) Нас цікавить вкладка «Ярлик«, а точніше параметр «Швидкий виклик«. Клікаємо по полю і вибираємо потрібну комбінацію. Тільки треба врахувати, що є деякі нюанси. Наприклад, щоб використовувати комбінацію типу Ctrl+Shift+ цифра з додаткової цифрової клавіатури (правий блок) необхідно відключити Num Lock, інакше ваша комбінація не збережеться.

4) Натискаємо ОК, щоб наша нова комбінація збереглася. Тепер при натисканні даної комбінації (крім повноекранних додатків) буде запускатися необхідне нам додаток.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru