Здрастуйте дорогі читачі нашого сайту. Сьогоднішня стаття буде дуже корисною для всіх меломанів, що слухають музику в ВК. А розповім я вам про самому простому способі додавання пісень в вк з комп’ютера.


Припустимо, у вас на комп’ютері є підбірка музичних треків, які вам дуже подобаються. В якості прикладу у мене це буде один з альбомів іменитого репера Eminem. Пісні з цього альбому я і буду завантажувати на свою сторінку в ВК, а потім просто створю окремий альбом для них, щоб надалі слухати на телефоні додаток.

Отже, щоб додати музику в ВК з комп’ютера необхідно:

1. Заходимо на свою сторінку. У лівому меню натискаємо на «Мої аудіозаписи».


2. Відкриється список доданих раніше музичних творів. Потім у верхньому меню знаходимо кнопку «плюсик» (її розташування дивіться на скріншоті нижче).


3. З’явиться діалогове віконце з попередженням, що додаються пісні не повинні порушувати авторські права виконавців, а також, що завантажувані аудіозаписи не повинні важити більше 200 Мб. Після чого тиснемо кнопку «Вибрати файл».


Обмеження по вазі діє лише на одну пісню, а не на всі додані вам, тому сміливо виділяємо кілька і додаємо до себе на сторінку.

4. Тепер знаходимо папку з піснями на комп’ютері, виділяємо їх і натискаємо кнопку «Відкрити».


5. Потім почнеться безпосередньо процес самої завантаження пісень на сервера ВК.


З Емінемом я трохи погарячкував, оскільки при завантаженні пісень мені висвітило повідомлення про порушення авторських прав. Тому будьте уважні при додаванні пісень у ВК. Але не можу ж я обламати своїх читачів і не дописувати статтю.

Виправити ситуацію я вирішив додаванням пісень, які знаходяться у вільному доступі. Виконав усі попередні 5 пунктів, дочекався завантаження.

6. Наступним етапом ви можете відредагувати назву доданої аудіозаписи, навівши на неї курсором миші і натисніть на кнопку з зображенням олівця.


На цьому все, тепер ви знаєте, як додати пісні у ВК з комп’ютера. Тільки не забувайте про авторські права.