Плагіни для браузера Опера ще також називаються розширеннями або dll файли. Їх можна завантажити з інтернету, а при встановленні вони зберігаються в папці programplugins. Цю папку ви зможете легко відшукати, адже вона знаходиться в папці інсталяції браузера або ж просто скористайтесь пошуком в ос Windows. Також хотілося б відзначити, що все вами завантажені і встановлені розширення будуть запускатися автоматично при включенні Opera

А зараз давайте розберемося, як завантажити і встановити вищезазначені розширення для браузера Opera.

Для початку відкрийте сам браузер. Потім відкрийте список налаштувань і управління опери і відшукайте кнопку «Завантажити розширення».


Автоматично відкриється нова вкладка «Доповнення до Opera», в якій ви можете вибрати мову відображення розширень або вибрати потрібну категорію.


Далі клацаємо по необхідному вам розширенню. Це відкриє його персональну сторінку в якій ви можете прочитати опис, дізнатися автора, кількість завантажень і оцінку, дату останнього оновлення і розмір, а також відгуки користувачів про це розширення.

Для прикладу я встановлю розширення, яке блокує рекламу на сайтах – Adguard. Раніше ми вже розглядали цей плагін тільки для браузера Google Chrome, дізнатися детальніше можна тут

Так от на сторінці розширення Adguard є кнопка «Додати в Opera», тиснемо на неї. Не переживайте, ця кнопка є в кожному розширенні.


Потім почнеться завантаження і автоматична настройка цього розширення. Швидкість завантаження залежить від швидкості вашого інтернету.


На цьому все, розширення встановлено в браузер і працює.