Як додати сайт в пошукові системи?

Як додати сайт в пошукові системи?
Після створення сайту і залиття його на хостинг або сервер, далі слід подбати про те, щоб користувачі Інтернету змогли його знайти. Ви, звичайно ж, можете надіслати посилання на ваш сайт знайомим та друзям по електронній пошті або через повідомлення в соціальних мережах, але це малоефективно. Кращим виходом для залучення людей на сайт є додавання його в пошукові системи.

Процес сканування вашого сайту роботами пошукових систем, а потім додати їх у свої бази називається індексацією. Чим більша кількість сторінок проіндексує робот пошукової системи, тим більший шанс, що вас знайдуть люди.
Найпопулярнішими пошуковими системами в Рунеті вважаються Яндекс і Google. Можливо, хтось скаже, що Rambler теж пошуковик – ви помиляєтеся, раніше це було так, тепер же це портал, хоча він до цих пір має рядок пошуку на головній сторінці та в його базу можна додати сайт. Але повірте мені на слово, що Rambler десь з 2004 року не оновлював алгоритми пошуку, а тому втратив свою популярність.

Додати сайт в Яндекс

Для додавання сайту в пошукову систему Яндекс необхідно:

• Додати ваш сайт в Яндекс.Вебмастер;
• Додати посилання на головну сторінку вашого сайту в «аддурилку».

Якщо ви не хочете довго розбиратися, що таке Яндекс.Вебмастер, то раджу вам скористатися другим способом – «аддурилкой». Щоб потрапити до неї необхідно перейти за цим посиланням: https://webmaster.yandex.ru/addurl.xml?

Як додати сайт в пошукові системи?
У відповідні поля введіть url-головної сторінки вашого сайту і захисний код (капчку).

Як додати сайт в пошукові системи?
Потім натисніть кнопку «Додати».

Як додати сайт в пошукові системи?
Яндекс додає нові сайти в пошукову базу не раніше, ніж через один апдейт, а це близько тижня. Хоча бувають випадки, коли роботи Яндекса ігнорують сайт при індексації та сайт з’явитися в пошуку через місяць, а то й пізніше.

Додати сайт в Google

Ситуація з додаванням сайту в пошукову систему Google аналогічна як і в Яндекс. Google вебмастер ми також не будемо розглядати, а відразу ж перейдемо до гугловський «аддурилке». Вона знаходиться за адресою http://google.com/webmaster/tools/submit-url?

Як додати сайт в пошукові системи?
Вам також необхідно буде ввести url-адресу головної сторінки сайту, а також захисний код.

Як додати сайт в пошукові системи?
Потім клацніть по кнопці «Відправити запит».

Як додати сайт в пошукові системи?
Додавання сайту в пошукову базу Google відбувається на багато швидше. Вже через кілька хвилин після відправлення запиту, ви зможете знайти ваш сайт в пошуку.

Це ми з вами розібралися, як додати головну сторінку сайту в пошукові системи. Але ваш сайт не буде складатися тільки з однієї сторінки. Тому рекомендую вам прочитати статтю про те, як прискорити індексацію сайту за допомогою Twitter.