При особистому спілкуванні ми висловлюємо різні емоції, міняємо інтонацію, жестикулируем — а як виразити всю гаму почуттів в інтернеті? На допомогу нам приходить набір смайликів. Сьогодні ми дізнаємося, які смайли можна використовувати в соціальній мережі Вконтакте. Спочатку пройдемося по основних питань, які найчастіше хвилюють користувачів.

Як поставити смайл в статус Вконтакте

Всі смайли будуються з набору певних символів, наприклад &#128222 — (телефон). Для того, щоб розмістити в статусі цю картинку, потрібно скопіювати код в поле для редагування статусу

Щоб побачити результат потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО оновити сторінку, тоді замість коду проявиться зображення смайла. Додавати можна будь-яку кількість смайликів, висловлюючи, таким чином, свій настрій. Можна що-небудь зашифрувати.

Як ставити смайли в коментарях Вконтакте

Не знаєте, як додати smile-картинку в коментар до запису або в темі групи? Все дуже просто, головне знати потрібні символи смайлів. Копіюємо текст обраної картинки і відправляємо.

 

Таким чином, ви можете відправляти смайли друзям на стіну, діалоги (Читайте Як створити бесіду Вконтакте на декілька осіб), у різні топіки, до фотографій. Фантазії немає межі. Тепер перейдемо до розшифрування літерного набору смайликів, представлю вам невелику таблицю.

Таблиця смайлів Вконтакте

В символьному наборі є закономірність, за допомогою якої ви зможете самі скласти майже будь-смайл. Майже всі вони починаються з коду &#, далі йде наступна комбінація цифр (для більшості) 127 або 128 , однак є комплект, який містить і інші цифри, наприклад 92, 97, 98, 99, 100. Зазвичай після тризначних чисел додаються ще три цифри, після двозначних — дві. Зрозуміло, так поверхнево охопити все різноманіття символьних кодів не можна, є й інші комбінації і набори, втім, краще наведу приклад.

🖕 ? — смайл фак (середній палець) — один з популярних

5⃣ — симпатичні цифри, 5

♐ ? — знаки зодіаку стрілець

🇷🇺 ?? — прапори країн, Росія

♣ ? — карткова масть, трефи

💌 ? — любовні

❗ ? — знак оклику

🔭 ? — просто телескоп

👦 ? — хлопчик + 💖 ? — серце — варіант визнання в любові

☢ ? — небезпека, радіаційне зараження

✔ ? — смайл галочка

Вконтакте вони будуть виглядати трохи інакше, на моєму сайті картинки відобразилися в іншому ракурсі. А зараз найсмачніше — таблиця всіх смайликів! Періодично з’являються нові смайли, задати питання і стежити за оновленнями краще в спеціальних групах Вконтакті, наприклад emoji_vk.

Міняємо кольору смайлів

Існує набір відтінків Вконтакте, з допомогою яких можна змінити колір певних смайликів. Робиться це наступним чином — спочатку додаємо код самого смайла, потім без пробілу код кольору. Розглянемо на прикладі великого пальця вгору, код 🏻 За ним слід код кольору. Всього їх чотири.

🏻&#127996

🏻&#127997

🏻&#127998

🏻&#127999

Комбінації смайликів зручні у використанні, розбавляючи одноманітний текст красивими картинками ви порадуєте співрозмовника і доставите йому естетичне задоволення. Також, якщо ви ще не знали, смайлик можна зробити посиланням. Додавайте смайли, робіть свою віртуальну життя яскравішим.