Твіттер це ще одна соціальна мережа, інтерфейс якої не передбачає додавання смайликів безпосередньо з власного редактора (У Инстаграма така ж біда). Тобто, якщо я захочу написати твіт і вставити туди смайлик, то мені доведеться або скористатися яким-небудь додатком з телефону або скопіювати смайлики з якого-небудь сервісу, якщо я користуюся ПК і заходжу у свій твіттер з офіційного сайту.

Давайте тепер трохи детальніше про все це поговоримо і закріпимо на практиці.

Зміст:

  • 1 Як поставити смайлики в твіттері з комп’ютера
  • 2 Як додати смайлик в твіттер з телефону на Андроїд.

Як поставити смайлики в твіттері з комп’ютера

Як я вже писав, смайлики нам просто необхідно буде звідкись скопіювати і додати в поле для написання твітів. Я знайшов один поки що, на мій погляд, непоганий сервіс http://smile.arul.ru/ . Переходимо по посиланню, як бачимо тут дуже багато смайлів, розподілених по категоріях. Шукаємо і натискаємо на потрібний нам один або кілька смайлів.

Ті смайлики, на які ви натискаєте, автоматично з’являються в полі для написання повідомлень:

Копіюємо смайли в буфер обміну

Вставляємо скопійовані смайлики в свій твіттер, при необхідності, дописуємо потрібний текст і натискаємо на кнопку «Твітнуть».

Дивимося результат. Все нормально, цього ми і добивалися. На рекомендованому мною сайті дуже великий вибір смайликів для твіттера, так що користуйтеся.

Як додати смайлик в твіттер з телефону на Андроїд.

У додатку Твіттера для смартфонів і планшетів також відсутні смайли, тому нам доведеться встановити клавіатуру на своє Андроїд-усройство, на якій ці смайли присутні. Досить подібно я писав про встановлення та налаштування такої клавіатури у статті «Як вставити смайлик в Instagram». Відкрийте і почитайте.

Щоб вставити смайлик натисніть на відповідну кнопку для додавання твітів в правому нижньому куті

Починайте писати твіт, в той момент, коли необхідно буде вставити смайлик, натисніть на відповідний значок на клавіатурі.

На цій клавіатурі доступна ціла купа смайлів. Знайдіть і натисніть на потрібний вам.

Додаємо твіт:

Дивимося на результат. Він позитивний, смайли додані.

Всі ці смайлики я додавав за допомогою клавіатури GO Keyboard. Встановіть, не пошкодуєте. Вона вам стане в нагоді і для Инстаграма теж.

А на цьому я з вами прощаюся і сподіваюся, що у вас вийшло знайти і опублікувати потрібний вам смайлик.

А, може, і це буде Вам цікаво: