Привіт, друзі! Сьогодні ми з Вами поговоримо про статус, а точніше, як його додати в Однокласниках. Ми вже порушували цю тему, коли розглядали, як зробити замітку в “Однокласниках”. Прочитати детальну статтю можна перейшовши по вказаному посиланню.

По суті, статус – це і є замітка, тільки додано вона не просто у відповідний розділ меню, але і опублікована вгорі Вашого профілю в соціальній мережі.

Для тих, хто потрапив на цю статтю, але при цьому Вас цікавить питання, як вказати сімейний стан в Однокласниках, на сайті є відповідна стаття, яку можна прочитати, перейшовши за посиланням.

Зміст:

  • 1 Де знаходиться статус в Однокласниках
  • 2 Написати статус в Однокласниках на своїй сторінці
  • 3 Як поставити пісню статус в Однокласниках
  • 4 Як поставити фото в статус в Однокласниках
  • 5 Як поставити замітку в статус в Однокласниках
  • 6 Як поставити статус в Однокласниках з телефону

Де знаходиться статус в Однокласниках

Знайти статус в Однокласниках не складно. Вам всього лише потрібно відкрити головну сторінку профілю та під ім’ям та пунктами меню, Ви побачите поле зі статусом – воно завжди виділено рамочкою світло-рудого кольору.

Відображається він завжди вгорі всіх інших записів у стрічці, тобто, замітка, поставлена в статус, як би закріплена на Вашій сторінці.

Якщо у людини, який є у Вас в друзях, на сторінці закріплений статус, то в списку друзів над його аватарки Ви побачите поле, виділене жовтим кольором. Щоб подивитися статус, клацніть по ньому мишкою, і він відкриється в додатковому вікні.

Написати статус в Однокласниках на своїй сторінці

Тепер про те, як зробити статус в Однокласниках. Для цього перейдіть на головну сторінку свого профілю, під ім’ям Ви побачите поле з написом «Про що ви думаєте?» – клацніть по ньому мишкою.

Відкриється невелике віконце. У верхньому полі введіть текст, який буде стояти в статусі. Поставте галочку в полі «статус» і натисніть «Поділитися», щоб опублікувати запис.

Замітка буде опублікована, у своїй стрічці її побачать всі Ваші друзі, і вона буде закріплена вгорі на Вашій сторінці.

Як поставити пісню статус в Однокласниках

Якщо крім тексту Ви хочете додати музику в статус в Однокласниках, то, у віконці, клікніть по кнопочці «Музика».

Далі виберіть пісню або тих, які додані у Ваш профіль, або скориставшись пошуком. Коли знайдете потрібну, клікніть по ній мишею, щоб виділити. Тут Ви можете вибрати кілька пісень, і вони все буде додано статус. Після цього натисніть «Додати».

Подивіться, щоб стояла галочка в полі «статус» і натисніть «Поділитися».

Статус, в який додана пісня, буде виглядати на сторінці, як показано на скріншоті нижче.

Як поставити фото в статус в Однокласниках

Якщо Вам потрібно зробити фото статус в Однокласниках і прикріпити до неї фотографію, або будь-яке зображення, тоді у віконці клікніть по кнопочці «Фото».

Знайдіть фотографію на комп’ютері, виділіть її та натисніть «Відкрити».

Після того, як обране зображення завантажиться, відзначте галочкою пункт «В статус» і натисніть на кнопку «Поділитися».

Статус з фото буде виглядати наступним чином.

Як поставити замітку в статус в Однокласниках

Якщо Ви хочете додати статус замітку, яка вже була додана в профіль, тоді клікніть по пункту меню «Нотатки», знайдіть у списку потрібну запис і наведіть на неї курсор мишки. Вгорі з’явиться кнопочка «Поставити в статус», клікніть по ній, і обрана замітка відразу буде опублікована в статусі на Вашій сторінці.

Як поставити статус в Однокласниках з телефону

Для тих, хто звик користуватися мобільним додатком Однокласники, давайте розглянемо, як встановити статус в Однокласниках з телефону або на планшеті.

Зайдіть в програму і перейдіть до перегляду стрічки. Потім виберіть у верхньому меню кнопочку «Замітка» і клацніть по ній.

В запропоноване поле введіть текст. Потім відзначте галочкою поле «статус» і натисніть на значок стрілки, щоб опублікувати запис.

Зверніть увагу, що додати в статус Ви можете не тільки замітку з текстом. Внизу поля для введення тексту є кнопочки «Фото», «Музика», «Опитування», «Місце», «Разом з». Вибирайте те, що Вам потрібно і публікуйте відповідний запис.

Щоб подивитися доданий на телефоні або планшеті статус, відкрийте бічне меню і клацніть по головному фото профілю.

Статус на сторінці буде показано на світло рудому тлі відразу під аватаркою і меню профілю.

Буду закінчувати. Думаю, у Вас вийшло опублікувати на своїй сторінці статус з цікавим текстом, фотографією або музикою.

А, може, і це буде Вам цікаво: