Набрид знайомий в Однокласниках? Нудить від спамерів? Хочеться разом припинити спілкування з неприємними вам людьми? Для таких випадків в соцмережі Odnoklassniki.ru існує чорний список, він же — Blacklist, він же — Бан Великий і Жахливий.

Питання дня — як заблокувати людини, з яким не хочеться більше контактувати ні в якому вигляді?

Зміст

 • 1 Отже, способи!
 • 2 Видалення учасника з ігнор-листа
 • 3 Які можливості залишаються у людей з чорного списку

Отже, способи!

 • Через діалоги. Шлях: кнопка «Повідомлення», через яку перекине на діалоги з усіма користувачами. Зліва будуть списки контактів, праворуч — самі діалоги. Потрібно буде зліва знайти неугодного користувача, вибрати його і натиснути «Заблокувати» в правій частині вікна над діалогом з ним. Користувач полетить в бан;
 • Оцінки до фотографії. Якщо немає внутрішніх повідомлень, але людина оцінював ваші фото, тоді в меню «Оцінки» можна знайти список усіх, хто голосував за ваші фотографії, а там буде і кнопка «Заблокувати користувача»;
 • Гості. Ще один спосіб — в меню «Гості», яке можна знайти через блок «Події» на вашій сторінці зліва, відшукати надоедалу, навести на нього курсор миші і в випадаючому списку вибрати «Додавання гостя в чорний список». Вуаля!

Якщо людина не був навіть гостем, додати його в чорний список хоч і складно, але можна. Просто так це зробити не вийде, але можна через власний френдлист відшукати його у кого-то в друзів, клацнути кнопку «Написати повідомлення», і через діалог заблокувати, як у першому пункті.

Щоб «забанити» учасника в групі, потрібно бути адміністратором цієї групи. Просто так люди із списку учасників «банити» один одного не можуть.

А що, якщо впавши в немилість користувач знову чогось знадобився, чи можна його відновити з чорного списку? Можна!

Перегляд всіх людей, які перебувають у блэклисте, можливий наступним чином:

 • зайти в свій аккаунт в Однокласниках;
 • знайти в меню «Профіль», клікнути, відкриється список, що випадає;
 • у підменю знайти «Чорний список», де будуть всі, одного разу забанені.

Отже, ви знайшли того самого, з яким з якихось причин хочете відновити стосунки. І як його «реінкарнувати» з бану?

Видалення учасника з ігнор-листа

Вище була інструкція, як знайти всіх учасників чорного списку, до неї додається ще парочка пунктів:

 • під ім’ям потрібну людину знайти гурток, де необхідно поставити галочку;
 • якщо чоловік, яких потрібно «реабілітувати», кілька — те ж саме проробити і з ними;
 • натиснути «Видалити», після чого люди відновляться, і у них знову будуть ті ж права, що і у всіх інших користувачів Однокласників — писати вам повідомлення, оцінювати фото, та ін., та ін.

Які можливості залишаються у людей з чорного списку

А може користувач, що знаходиться в «бані», переглядати вашу сторінку? На жаль, так. Хоча у нього зникає можливість вести з вами переписку, залишати коментарі до вашим записам і голосувати за фото, дивитися ваш профіль та фотографії він все ще може.

З цього приводу є невелика хитрість: зайти зі своєї сторінки в меню «Змінити налаштування» і натиснути там «Закрити профіль». Тоді сторінка буде видно тільки друзям. Є, однак, мінус — послуга платна. Безкоштовною вона стає тільки в тому випадку, якщо ви видаляєте сторінку.