Здрастуйте, шановні читачі сайту Inetfishki.ru! Якщо в соціальній мережі Вконтакте у Вас є своя група, яку Ви б хотіли розвивати і зробити її популярною, то їй необхідно постійно займатися. Потрібно шукати передплатників, регулярно додавати нові публікації, відповідати на запитання користувачів та інше.

Я вже розповідала, як запросити своїх друзів в групу Вконтакті. Писала і про те, як зробити меню в групі. Це приваблює користувачів, що робить їх роботу з групою легше, особливо, якщо Ви пропонуєте які-небудь послуги або продаєте товари.

Але що робити, якщо часу займатися групою у Вас не вистачає, багато передплатників, так і втрачати їх не полювання? В такому випадку, можна дати повноваження адміністратора іншому користувачеві, щоб він міг здійснювати певні дії від імені спільноти. Ну а якщо людина не буде виконувати ніяких дій, Ви завжди зможете його прибрати з посади. Тепер давайте з усім цим розбиратися детальніше.

Зміст:

  • 1 Як призначити редактором, модератором, адміністратором в групі в вк
  • 2 Як поміняти власника групи в вк
  • 3 Як видалити адміністратора в групі в вк
  • 4 Як в групі в вк зробити адміністратора з телефону

Як призначити редактором, модератором, адміністратором в групі в вк

Для того щоб призначити іншого учасника групи її адміністратором, зайдіть в групу, власником якої Ви є, і натисніть на три горизонтальні точки під аватаркою. З випадного меню виберіть пункт «Управління громадами».

Далі в меню праворуч перейдіть на вкладку «Учасники», знайдіть у списку потрібну людину і натисніть навпроти нього на кнопочку «Призначити керівником».

В наступному вікні відзначте маркером, ким саме Ви хочете зробити вибраного користувача, модератором, редактором або адміністратором. Щоб людина відображався на головній сторінці групи, поставте галочку в полі «Показувати в блоці контактів.

Можете заповнити з’явилися поля, потім натисніть «Призначити керівником».

Почитайте попередження, і якщо Ви з усім згодні, натисніть «Призначити адміністратором».

Блок контактів знаходиться на головній сторінці групи з правого боку. Відзначивши галочкою, щоб сторінка відображалася в цьому блоці, вона там з’явиться, і буде виглядати, як показано на скріншоті нижче.

Як поміняти власника групи в вк

Якщо Ви створили групу, але не хочете більше бути її власником і потрібно передати повноваження іншій людині, тоді зайдіть в співтовариство, натисніть на три горизонтальні точки під аватаркою і виберіть зі списку пункт «Управління громадами».

У меню праворуч перейдіть на вкладку «Учасники». Тут є невеликий нюанс: спочатку потрібно призначити людину адміністратором, а потім зробити його власником групи.

Тому шукаємо в списку потрібного користувача і робимо його адміністратором групи, як було описано в попередньому пункті. Потім знову відкриваємо цей список і навпроти потрібної людини натискаємо на кнопочку «Редагувати».

У віконці, в самому низу буде кнопочка «Призначить власником» – клацніть по ній.

Якщо Ви твердо вирішили змінити власника групи, тоді прочитайте запропоновану інформацію і натисніть «Змінити власника».

Як видалити адміністратора в групі в вк

Якщо у Вашій групі призначено кілька адміністраторів і деякі з них абсолютно нічого не роблять, то їх потрібно видалити. Заходимо в групу, натискаємо під аватаркою на три горизонтальні точки і вибираємо зі списку «Управління громадами».

Перейдіть на вкладку «Учасники», знайдіть потрібного користувача і натисніть навпроти нього на кнопочку «Розжалувати».

Підтвердіть, що збираєтеся розжалувати вибраного людини.

Як в групі в вк зробити адміністратора з телефону

Якщо Вам звичніше заходити Вконтакт через встановлене мобільний додаток на телефоні або планшеті, тоді в списку спільнот знайдіть своє і клацніть по ньому.

Далі натисніть на значок шестерінки в правому верхньому куті.

Відкриється сторінка «Управління громадами». Клацніть тут пункт «Учасники».

Тепер в списку потрібно знайти того користувача, якого ви хочете зробити редактором, модератором або адміністратором. Натисніть навпроти нього на три вертикальні точки і виберіть з контекстного меню пункт «Призначити керівником».

Відзначте маркером, які повноваження будуть у обраного людини, якщо потрібно, поставте галочку, щоб він відображався в блоці контактів. Збережіть зміни, натиснувши на хрестик у правому верхньому куті.

Якщо Ви захочете видалити адміністратора групи з телефону, то знову відкрийте сторінку «Учасники», знайдіть людину в списку, натисніть навпроти нього на вертикальні точки і виберіть з випадаючого списку «Розжалувати керівника».

Тепер розберемося, де знаходиться блок контактів. Зайдіть в групу і на головній сторінці натисніть «Показати інформацію».

Якщо Ви відзначали галочкою пункт «Показувати в блоці контактів», тоді сторінка людину, якого призначили адміністратором або модератором редактором, буде додана в розділ «Контакти».

Розвивайте створену групу або публічну сторінку, а якщо у Вас не вистачає або зовсім немає часу, тоді призначте іншого користувача адміністратором або виберіть нового власника. Адже передплатникам може бути цікава тематика групи, тому просто закидати її не слід.

А, може, і це буде Вам цікаво: