Як додати відео в Instagram

Вітаю всіх, дорогі друзі! У черговій статті про Instagram ми будемо розбиратися, як туди додавати відеоролик. Хоч спочатку Instagram був придуманий для того, щоб ділитися фотографіями, останнім часом відео набрали також велику популярність, тому, власне, я і вирішив написати якусь коротку інструкцію, як це все робиться.

Ми вже з вами розбирали, як зробити репост відео в Инстаграме, але це трохи інша процедура. Тут ми будемо додавати свої ролики, а не брати їх з акаунтів інших користувачів.

Відразу хочу сказати, що Instagram – це не та соціальна мережа, в яку можна завантажувати цілі фільми чи якісь повчальні відео. Ні, на даний момент максимальна довжина завантаження ролика всього 1 хвилина. І це ще добре, раніше взагалі 15 секунд було. Так, що, в основному, всі переважаючі тут ролики – це смішні анімації. Ну, а що ще можна показати за хвилину.

Процедура викладання відео в Instagram мало відрізняється від аналогічної з фотографіями Як додати фото в Instagram».

Заходимо в програму і натискаємо на значок камери:

Як додати відео в Instagram

Далі в правому нижньому куті натискаємо на «Відео», якщо хочете записати відеоролик прямо зараз.

Якщо відео у вас вже є і знаходиться на телефоні, то достатньо просто натиснути на посилання «Галерея» і завантажити потрібний ролик.

Увага: якщо посилання «ВІДЕО» не натискається, то спробуйте оновити додаток Инстаграма, а також встановити останні оновлення для вашого смартфона. Також проблема може вирішитися повним видаленням програми, а потім встановлення його заново.

Як додати відео в Instagram

Щоб почати запис ролика натисніть на червоний кружок і утримуйте його. Якщо ви відпустіть гурток, це буде означати паузу запису. Її можна відновити, знову натиснувши на гурток.

Як додати відео в Instagram

Після того, як запис буде готова, ви можете накласти на неї фільтри за бажанням:

Як додати відео в Instagram

Або ж вибрати обкладинку для ролика. Вибирати будете серед кадрів з цього ж ролика.

Всі ці налаштування робляться, природно, за бажанням. Після всього натисніть на кнопку «Далі»:

Як додати відео в Instagram

Тепер нам залишається лише додати підпис до ролика і натиснути на кнопку «Поділитися», щоб відео опубликовалось у нас в облікового запису.

Як додати відео в Instagram

Все, начебто нічого складного, ми з вами навчилися додавати відео з телефону в свій аккаунт в Инстаграме.

А, може, і це буде Вам цікаво: