Добрий день. Днями оновив-таки свій Nexus 4 до Android 4.4 KitKat. Досить швидко звернув увагу що пропав вибір віджетів екрану блокування. Залишився тільки швидкий доступ до камери.

Ця функція з’явилася ще в Android 4.2 і пізніше в 4.3, була за замовчуванням включена на всіх сумісних пристроях. Чому Google відключила її 4.4 залишається не зовсім зрозумілим. Хоча я використовую тільки один досить простий віджет, але я до неї дуже звик, і мені хотілося б його повернути. На щастя, все виявилося елементарним і вимагає кількох простих рухів з боку користувача. Хоча і не кожен здогадається, що віджети можуть включатися в даному місці.

Додаємо віджет в кілька кроків

1) Відкриваємо налаштування і шукаємо розділ «Безпека»:

2) Ставимо галочку на пункті «Включити віджети»:

3) Блокуємо пристрій, ковзанням вниз від віджета до кільця блокування відкриваємо його повністю. Ковзанням вправо перемикаємо на іконку додавання віджетів:

4) Вибираємо потрібний віджет, і він додасться на екран блокування:

Ну і як бонус, відповідь на можливе запитання. Щоб віджет був завжди на головному екрані блокування, довгим тапом візьміть його і перетягніть на праве вікно, помінявши місцями зі стандартним віджетом.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru