Як грати Fallout Shelter на PC

З’явилася кілька тижнів тому гра Fallout Shelter для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі iOS, привернула увагу багатьох користувачів і всім потрібна Fallout Shelter на PC. Фанати Fallout, яких налічуються сотні мільйонів, давно чекали на вихід гри на мобільних пристроях. Сучасні смартфони і планшети дозволяють спокійно грати в Fallout: New Vegas на російській або ігри з схожими системними вимогами, але розробники (компанія Bethesa) пішла зовсім іншим шляхом.

Як грати Fallout Shelter на PC

У попередніх версіях гри основною вимогою для гравця було вижити в Пустці, але граючи в Fallout Shelter доводиться відповідати за виживання в бункері величезної кількості людей, справляючись з усіма труднощами.

Успіх Fallout Shelter на iOS підтверджує той факт, що гру щодня запускає більше сімдесяти мільйонів користувачів мобільних пристроїв на системі iOS! Природно, шанувальники гри, що володіють комп’ютерами, хочуть грати в Fallout Shelter на своїх домашніх комп’ютерах. Навіть не самий сильний рівень знання англійської допоможе розібратися з інтерфейсом, а шанувальникам Fallout він здасться до болю знайомим.

Установка Fallout Shelter на персональний комп’ютер

Через торрент завантажити файл з установкою Fallout Shelter на комп’ютер не вийде, знадобиться ще й спеціальна програма-емулятор додатків iOS під назвою iPadian 2. Установка гри проводиться за наступним алгоритмом:

  • на сайті http://www.xpadian.com/ або http://ipadian.ps4em.com скачується емулятор iOS для PC — iPadian 2;
  • для стабільної роботи емулятор вимагатиме встановлення популярного браузера Опера, що і рекомендується зробити;

Як грати Fallout Shelter на PC

  • запустивши програму, слід натиснути App Store;
  • в списку додатків необхідно вибрати гру (Fallout Shelter) і натиснути Free.

Як грати Fallout Shelter на PC

  • зробивши установку, можна сміливо насолоджуватися грою Fallout Shelter на комп’ютері.

Як пройти Fallout Shelter

На початку проходження гравцеві Fallout Shelter надається лише кілька приміщень бункера, які варто розширити і створити всі необхідні умови для прибуваючих жителів Пустки. Кожен новий персонаж володіє певними навичками, а гравцеві слід призначити його на відповідну посаду.

Щоб світ бункера постійно розвивався, потрібні наступні складові: люди, вода, їжа, енергія. Використовуючи всі можливості, слід зробити перебування людей в бункері максимально комфортним, наближеним до звичайних умов.

В ході ігрового процесу Fallout Shelter на PC російською мовою можна побудувати водопровідні та електростанції, що забезпечують жителів всім необхідним та інші об’єкти. Обов’язково слід потурбуватися і за розвиток людей: дати дітям відповідну освіту, потурбуватися про спортивній формі жителів, побудувавши спортивні зали і т. д.

Навіть фанати самої першої частини гри, що вийшла майже два десятиліття тому, високо оцінили нову розробку компанії Bethesa. Крім цікавого сюжету, який більше нагадує стратегію, а не бродилку, в грі показані труднощі життя в самому бункері, чого не було ні в одній з попередніх частин. Новий Fallout Shelter для iPhone і iPad затягує з перших хвилин навіть тих, хто абсолютно нічого не знає про попередніх частинах. Завдяки емулятор iPadian 2 пограти в нову частину культової гри Fallout Shelter можна і на домашньому комп’ютері.