Як грати в Чашка Петрі з друзями

Якщо вам, як і мені, дуже сподобалася гра Чашка Петрі і ви хочете пограти в неї по мережі з одним. Сьогодні я розповім вам, як грати в гру Чашка Петрі з друзями разом онлайн і ви ближче познайомитеся з кланами в грі.

Як грати в Чашка Петрі з друзями

В даний час браузерні ігри займають близько 10% ринку всієї ігрової індустрії. Підтвердження вихід успішних ігор Agar.io і Petri Dish. Причина, мінімальні системні вимоги, а також безліч цікавих проектів, здатних захопити на багато годин, не гірше повномасштабної гри з багатим сюжетом і варіативним геймплеєм. Сьогодні, одним з таких проектів варто, по праву, рахувати гру «Чашку Петрі».

Будучи аналогом, всесвітньо відомої Agar.io, Чашка Петрі багато в чому перевершує оригінальний проект за рахунок додаткових можливостей кастомізації клітини, а також присутності опціональних режимів, чітів і розширень, здатних істотно різноманітити ігровий процес. Тут є режим «Зомбі», можливість битви на арені, режим «Боротьба з вірусом» і ряд інших можливостей, що приводять у захват любителя Agar.io, втомленого від однотипності.

Тим не менше, певні подібності між іграми простежуються. Мова йде про необхідність об’єднуватися з друзями в команди, для досягнення кращих результатів і домінування на сервері. В онлайн грі «Петрі Діш» така можливість є, завдяки наявності кланів, про яких і піде мова в даній статті.

Вступ в клан, як один з видів спільної гри з одним в Чашка Петрі

Всерйоз замислюючись про результативність своєї гри, ви завжди можете вступити разом з друзями в будь-який вподобаний вам клан, для того, щоб отримати унікальну кланову емблему, а також префікс до вашого нікнейму. Як правило, члени одного клану не нападають один на одного, граючи в звичайному режимі, або діють командно, для досягнення загальних результатів.

На сьогоднішній день, для вступу в клан з одним діють різні критерії, що встановлюються власником клану або його адміністрацією. При вступі, гравцеві також надаються дані для доступу до кланхаусу або окремому клановим сервера, який використовується для проведення тренувань, вироблення стратегій і просто комфортної гри без сторонніх осіб.

Як грати в Чашка Петрі з друзями

Що стосується різновиди кланів, політика «Чашки Петрі» робить можливим існування двох видів кланів: приватних і публічних.

У перші, як правило, можна потрапити лише за запрошенням адміністрації, для гри на напівпрофесійному та професійному рівні, разом з іншими учасниками клану.

Публічні клани носять більш розважальний характер, даючи друзям можливість об’єднаються під одним тегом в Petri Dish, на подобі членів єдиного співтовариства.

Останнім, не менш важливим аспектом, що відносяться до тематики кланів, є їх створення. Згідно з правилами «Чашки Петрі», створити клан може будь-який бажаючий, попередньо вніс донацію в ігровій фонд.

За тим же принципом влаштована і можливість оренди сервера, коли після внеску щомісячної плати, гравець отримує приватний сервер на лімітовану кількість слотів для проведення кланових воєн або ігри з друзями у Чашка Петрі разом.

Спільна онлайн гра з друзями в Petri Dish

Незважаючи на наявність розвиненої кланової системи, «Чашка Петрі» робить можливим і самостійну гру з компанією друзів. Для цього достатньо скопіювати IP-адреса сервера, натиснувши в процесі гри клавішу F12. Далі, друг зможе підключитися на даний сервер, ввівши його адресу через панель налаштувань.

Іншим, не менш зручним варіантом для гри з приятелями, є підключення до одного сервера з попереднім зазначенням його параметрів. Зайшовши в режим FFA, вам надається можливість самостійного вибору, де #13 — номер, а Moscow — назва регіону. Перейшовши на сервер з однаковими параметрами, ви зможете насолоджуватися спільної грою з товаришами!