Часто користувачі хочуть поскаржитися на групу або спільноту Вконтакті, для того, щоб його заблокували, але не знають як це зробити.
Основними причинами, через які люди пишуть скаргу на групу, є

  • розміщення особистих (приватних) даних
  • розміщення забороненої інформації
  • пропаганда нерекомендовані дій
  • реклама незаконних товарів, речовин
  • все те, що заборонено законом і передбачає адміністративне або кримінальне покарання

Кому поскаржитись на спільноту Вконтакті

У вас два варіанти, куди можна звернутися для блокування групи. Вконтакте існують різні спільноти, в яких рядові користувачі розміщують посилання на групу і причину, за якою зазначене ними співтовариство варто заблокувати. В даному випадку вам доведеться сподіватися, що адміністратор такого співтовариства або хто-небудь з учасників врахує ваші побажання і поскаржиться на підтримку.
Плавно переходимо до другого варіанту — безпосередньо поскаржитися на групу в службу Підтримки. Для блокування користувача Вконтакте, який виконує по відношенню до вас неправомірні дії, також можна скористатися допомогою даної служби. Пам’ятайте, що перш ніж писати скаргу, потрібно довести, за що слід заблокувати спільнота, вказати вагому причину.
Для звернення в службу підтримки виконайте наступний набір дій:
1) Перейдіть у вкладку Допомогу, яка розташовується в випадаючому меню у правому верхньому куті.


2) В текстовому полі пишіть «поскаржитися на групу» і вибираєте «Як поскаржитися на групу».


3) Натискаєте на кнопку поскаржитися на спільноту.

4) Заповніть всі необхідні поля.

Тепер все залежить від служби Підтримки, вам залишається лише дочекатися від них повідомлення по надісланим вами запитом. Час обробки вашого запиту залежить від завантаженості співробітників служби. Це єдиний варіант написати скаргу на групу і домогтися справедливого покарання. Дякую за увагу.