Як iPhone ввести в режим DFU

Як iPhone ввести в режим DFU
iPhone – один з найбільш затребуваних смартфонів, вироблених компанією Apple. Компанія зуміла поставити себе таким чином, що навіть старі моделі цього пристрою користуються великим попитом, чого не скажеш про гаджетах інших виробників. Сьогодні ми детальніше розберемо, яким чином ваш пристрій вводиться в режим DFU.

Режим DFU – спеціальний відновлювальний режим, який часто застосовується при виникненні серйозних неполадок у функціонуванні пристрої, наприклад, коли гаджет не визначається на комп’ютері в програмі iTunes, а також в деяких випадках для отримання Jailbreak. Інструкція по введенню гаджета в DFU буде відрізнятися в залежності від моделі пристрою.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Введення в DFU iPhone 6s і молодше
 • 2 Введення в DFU iPhone 7 і більш старших моделей

Введення в DFU iPhone 6s і молодше

Дані пристрої мають фізичну кнопку Home, з якою введення в DFU-режим виконується точно так само, як і в самому першому iPhone.

Як iPhone ввести в режим DFU

 • Для початку вам буде потрібно повністю вимкнути пристрій. Як правило, зробити це можна, якщо довго затиснути кнопку Power, а потім провести свайпом за отобразившемуся вмісту екрана.
 • Як iPhone ввести в режим DFU

 • Затисніть кнопку Power і тримайте її натиснутою протягом 3 секунд.
 • Як тільки потрібну кількість часу пройде, не відпускаючи першу кнопку, затисніть кнопку Home і продовжуйте утримувати обидві клавіші 10 секунд.
 • Відпустіть кнопку Power, але продовжуючи тримати Home до тих пір, поки на екрані не з’явиться яблуко, а потім і напис з вимогою підключити iPhone до iTunes. Вітаємо, ви ввели пристрій в DFU. Якщо підключити гаджет в такому стані до iTunes, то він визначиться, але із всіх доступних функцій буде можливе проведення лише відновлення.
 • Введення в DFU iPhone 7 і більш старших моделей

  Сьогодні одна з останніх моделей iPhone (мова про iPhone 7) більш не отримала фізичну кнопку Home. Тепер замість неї красується сенсорна кнопка, яку використовувати для введення в DFU не вийде.

  Легко припустити, що і наступні моделі гаджета отримають сенсорну кнопку, а значить, для пристрою необхідно використовувати інший метод введення в режим DFU.

  Як iPhone ввести в режим DFU

 • Підключіть свій гаджет до iTunes обов’язково за допомогою кабелю.
 • Коли гаджет визначиться в iTunes, довгостроково затисніть клавішу живлення та зменшення гучності до тих пір, поки екран пристрою різко не відключиться.
 • Після відключення дисплея відразу відпустіть кнопку Power і продовжуйте утримувати клавішу гучності до тих пір, поки на екрані не з’явиться яблуко, а iTunes не виявить підключений пристрій в режимі відновлення.
 • Вивести пристрій з DFU можна, якщо виконати через iTunes відновлення або ж затиснути клавішу зменшення гучності і харчування (для пристроїв з фізичної кнопкою затискаємо Power+Home) до тих пір, поки не відбудеться примусова перезавантаження пристрою. Звертаємо вашу увагу на те, що не варто вводити в даний режим справний iPhone. Оскільки це саме аварійний режим, який застосовується у крайніх випадках, то в результаті його використання можуть з’явитися проблеми в роботі пристрою.