Спосіб конвертації форматів djvu в Pdf – це популярний запит серед користувачів. Як насправді зробити максимально зручний, а головне читабельний документ. Для цього просто використовуємо деякі програми або онлайн-сервіси, про які нижче.

Зазвичай у форматі djvu можна наткнутися на документи літератури в електронному варіанті. Основна особливість таких документом – це невелика вага, і одночасно високу якість.

Найчастіше, в таких документах текст і весь вміст виглядає дуже цікаво і виглядає досить чітко. Серед недоліків можна відзначити тільки мала кількість програм, які можуть переглянути такий формат. Також часто такі документи не можуть бути відображені на портативних пристроях: смартфонах, планшетах та електронних книгах.

PDF ж – своєрідний, універсальний формат для перегляду всіх необхідних документом. Він допомагає максимально стиснути зображення, краще ніж JPEG навіть і сам текст. Такі документи можуть бути переглянуті і використані на всіх пристроях без винятків, що дає йому перевагу над ДЖВУ форматом.

Щоб перетворити djvu в pdf і при цьому не втратити сам текст, його структуру і якість – скористайтесь різними програмами-конверторами, які можуть працювати як в режимі онлайн, так і в якості стандартної утиліти на Вашому ПК.

1. Онлайн-конвертори DJVU в PDF

На сайті реєструватися Вам не доведеться відправляти смс або підписатися на розсилку – так само. Перетворення на джерелі відбувається досить швидко, до того ж у підсумку Ви отримуєте дуже якісний документ в форматі ПДФ з можливістю завантаження його на свій ПК. Адреса: http://convertonlinefree.com/DJVUToPDFRU.aspx.

Для початку перетворення потрібного файлу, переходь до пункту «Вибрати файл», звідти вибираємо потрібний документ в спеціальному форматі DJVU. Після чого переходимо вже до пункту «Конвертувати» і чекаємо, поки завершиться процес.
Відразу після того, як перетворення завершиться – з’явиться посилання для скачування перетвореного файлу.

DOCSPAL.COM

Інший сервіс, який також дозволяє перетворити документи і зображення. Крім необхідного нам перетворення DJVU в PDF, він володіє функцією перетворення і додаткових форматів.

По суті робимо все те ж, що і на минулому джерелі. Відмінність лише в тому, що ви можете як завантажити файл з самого ПК, так і ввести пряме посилання на цей файл і дочекатися поки документ не закінчить свою конвертацію в інший формат (обраний раніше).
Ще унікальність сервісу в тому, що посилання на скачування вашого файли буде вислана на пошту, але для цього потрібно встановити прапорець на спеціальний пункт під номером 2.

2. Утиліти для конвертації

Існують прямі додатки конвертують формати, для цього їх доведеться закачати на ПК, ноутбук та інше. Найактуальніші з них:

WinDjView
Після її установки відкриваємо програму, що дозволить внести в неї файли для конвертації, але якщо Вам лінь конвертувати, то Ви можете переглядати документи формату DJVU прямо в ній.
Щоб змінити файл тиснемо на «Друк», що знаходиться в кішці з інструментами, там же вибираємо спосіб друку: «Універсальний конвертер документів», як нижче на малюнку.
Очікуємо завершення процесу перетворення і вказуємо місце конвертації і збереження кінцевого файлу.

BULLZIP – додаток, який є віртуальним ПДФ принтером, але має можливість перетворення потрібних форматів. Надана програма повністю підтримує можливості першого додатка, а також володіє функціоналом для прямого друкування документів і зображень з файлів у форматі PDF.