Як копіювати текст за допомогою клавіатури?

Як копіювати текст за допомогою клавіатури?
Більшість початківців користувачів ПК для копіювання тексту (файлів, папок і т. д.) використовую контекстне меню (викликається правою кнопкою миші), а саме команду «Копіювати». Теж саме спостерігається і з командою «Вставити». Але такі маніпуляції займають дуже багато часу, особливо якщо вам необхідно дуже часто виконувати ці дії. Щоб зберегти ваш час копіювати і вставляти текст (файли, папки і т. д.) існують спеціальні відповідні комбінації клавіш на клавіатурі.

Щоб скопіювати текст за допомогою клавіатури необхідно виділити його, а потім натиснути поєднання клавіш CTRL +C, а щоб вставити скопійоване – CTRL+V. чи Будете ви використовувати ліву клавішу CTRL або праву не має значення, адже результат буде однаковим.

Аналогічними ж цих двох комбінацій клавіш є Ctrl+Insert (копіювати) і Shift+Insert. Більш детально про інших комбінаціях клавішах для операційної системи Windows, ви можете прочитати в статті про гарячих клавішах, яка містить список найбільш корисних комбінацій клавіш для користувачів ПК. До речі згадані в статті комбінації клавіш працюють практично в кожній програмі.