Як користуватися Aircrack

Aircrack — найкраща по продуктивності і якості роботи програма, використовувана для злому Wi-Fi. Питання: “як користуватися Aircrack?”, цікавить все більше людей з кола звичайних користувачів. При всіх її достоїнствах, Aircrack-ng портована на безліч різних платформ — таких, як Zaurus, Maemo і, що особливо радує користувачів iPhone. А серед підтримуваних операційних систем, найбільш популярні: UNIX, Mac OS X, Linux і Windows.

Як користуватися Aircrack

У досить великої кількості користувачів виникають певні проблеми з використанням Aircrack, з цієї причини і було прийнято рішення написати керівництво про взломщике. Хоча насправді користуватися Aircrack зовсім не важко, єдиною складністю можна вважати досить великий англомовний інтерфейс.

Як використовувати програму Aircrack

Зараз використовуються два основних методи шифрування Wi-fi: WPA і WEP.

Якщо сітка, яка вам попалася, має метод шифрування WEP (більш «старіючий»), то ви зможете зламати її практично напевно! Тільки сигнал, бажано, повинен бути потужності хоча б вище середньої (інакше процес буде невиправдано довгим).

Як користуватися Aircrack

Суть злому за допомогою Aircrack полягає в наступному:

  • Спочатку необхідно «наловити» досить багато пакетів, що містять ivs-ключ. Конкретніше — їх потрібно ніяк не менше 10000. Краще — більше (з 20000 злом WEP майже гарантований).
  • Щоб визначити пароль, отримані у файл дампа ключі потрібно буде запустити в Aircrack на перебір. Робити це слід так (для прикладу розберемо версію GUI).
  • Шукаємо в архіві програми файл Aircrack-ng GUI і запускаємо її.
  • Відкриється основне вікно програми. Шукаємо в рядку filenames шлях до дампа з збереженими ключами.
  • Трохи нижче вказуємо програмі, що в цьому дампі пароль зашифрованим з допомогою методу WEP. Визначаємо довжину ключа 128 або у 64 (може бути, доведеться спробувати різні варіанти — якщо пароль не знайдеться при 64, можна буде спробувати при 128).
  • Осередок USE WORDLIST потрібна для того, щоб шукати за словником, там галочку ставити не треба. А ось USE PTW attack — перебір по всім можливим знаків. Тут і ставимо галочку, після чого натискаємо LAUNCH.
  • З’явиться командний рядок, в ній потрібно буде вибрати ім’я сітки для злому і поставити цифру від 1 до 4 — залежно від того, під яким номером ця програма визначила назву вашої сітки з даного дампа. У тому випадку, якщо всі параметри будуть поставлені правильно, успішно запуститься перебір.

Він, як правило, триває близько 2 хвилин. Якщо в дампі вдалося зібрати достатньо ivs ключів, то ви отримаєте пароль, тільки не у вигляді «чистого» набору символів, а з крапкою. Наприклад, так: «01:19:42:24:58«. У такому випадку цей пароль — 0119422458.

Все, тепер ви знаєте пароль. Підключайтеся до зламаної мережі і вводите 0119422458 при запиті пароля. Доступ до Wi-fi відкрито!