Як користуватися Clownfish

Clownfish (або, якщо по-російськи, «рибка-клоун») — спеціальна програма для Skype, яка відмінно допомагає прибирати мовний бар’єр між представниками різних країн. Використання Clownfish особливо хороша тим, що дозволяє освоювати англійську мову (або покращувати навички володіння ним) як би підсвідомо і, між іншим, без жодного напруги — як дитина освоює свою рідну мову, слухаючи, що говорять батьки. Користуватися Clownfish не складно, читайте інструкцію далі.

Як користуватися Clownfish

Clownfish — перекладач, має багато вбудованих функцій. Серед них є вкрай затребувані і популярні, наприклад, голосової модулятор — багато хто спочатку встановлюють Clownfish лише заради нього (втім, це зовсім не означає, що англійська вони в результаті не освоять)!

Як перевести повідомлення для Skype

 • Перед тим, як використовувати Clownfish, природно, необхідно встановити її (при цьому бажано вимкнути скайп і пов’язані з ним програми, хоча, якщо забудете зробити це самі, отримайте нагадування).
 • Після установки можна буде запустити Clownfish через що з’явився в системному вікні значок.
 • Як користуватися Clownfish

 • Запускайте Skype і дайте нашої рибці доступ до його використання. Це робиться так: прямо в Skype скористайтесь кнопкою «Дати доступ».
 • Мова інтерфейсу змінюється наступним чином: Preferences, далі Interface Language, потім Russian.
 • Отже, додаток Clownfish готове до роботи!

  Її основні функції:

  • переклад ваших повідомлень на іншу мову;
  • використання робота для чат-флуда;
  • запис розмов і зміна голосу людей, які розмовляють через мікрофон.

  Головне призначення Clownfish, звичайно, переклад. Коли ви відправляєте комусь повідомлення, автоматично включиться переклад на англійську або ін. мову. Ваш співрозмовник по Skype буде бачити як оригінальний текст, так і оброблений за допомогою Clownfish. Якщо хочете, то після невеликих налаштувань надалі можна і зовсім відключити російська — співрозмовник побачить, лише якісний англійський переклад.

  Як користуватися Clownfish

  Але, звичайно, лінгвістичний набір Clownfish не обмежується тільки англійською — їй підтримується значний список різних мов, як рідкісних, так, зрозуміло, і найпоширеніших у світі.

  При користуванні Clownfish, є безліч налаштувань перекладу — виключення/включення шифрування, озвучення, перевірки орфографії.

  Як змінити голос за допомогою Clownfish

  З перекладом ясно, перейдемо до другої за популярністю функції цієї програми — зміни голосу!

  Вона налаштовується за допомогою пункту Voice Changer. Тут ви знайдете такі ефекти, як, наприклад, ехо (Echo), яке може бути навіть багатоголосим, і хор (Chorus).

  Можна модулювати голос за різними типами:

  • Mutation (три різні швидкості);
  • Alien;
  • Pitch;
  • Robotic Voice.

  Є функція, що дає можливість вставити фонову музику на будь-якій обраній гучності.

  Важливий плюс Clownfish. Для її роботи не потрібно встановлювати додаткові звукові драйвера (таке нерідко вимагає іншого досить складний софт). Це тому, що програма перехоплює потік звуку прямо з мікрофона та відповідно до своїх налаштувань змінює його так, як потрібно.

  Раніше ця функція була більше розважальної, а тепер голос можна змінювати дуже сильно. Це допоможе у будь-якій ситуації, коли потрібно змінити голос до невпізнання. Та й з одним можна весело посміятися!