Як користуватися HDD Regenerator

Програмний продукт призначається для тестування і ремонту вінчестерів, відновлення їх роботи, якщо це відбувається не зовсім коректно. Програмне забезпечення здатне впоратися навіть у найважчих випадках. Вірогідність цього становить більше п’ятдесяти відсотків.

Робота програми з відновленням даних на жорсткому диску

Імпульси у вигляді сигналів з високим і низьким рівнем генеруються і методично відправляються на пошкоджену поверхню ділянки вінчестера. В результаті цих дій відбувається процес перемагнічування диска. Такий процес здійснює допомогу у відновленні секторів, які переходять в неробочий стан процесів за некоректного дискового намагнічування.

Як користуватися HDD Regenerator

Виправлення системних помилок на вінчестері відбувається без підняття інформації користувача. Внаслідок цього, дані, наявні на диску, ніяк не будуть піддані дії і не будуть пошкоджені.

Завантажити програму HDD Regenerator цілком реально у безкоштовній версії – поширення програмного продукту абсолютно безкоштовно (легко можна знайти на офіційному сайті, або на торент).

Найбільш популярні версії:

 • 2011;
 • 2015;
 • 2016 років.

Після того, як ми завантажили софт собі на комп’ютер, в архіві запускаємо файл з ім’ям «Read me». Його варто прочитати і прийняти в якості інструкції по застосуванню, в якій описаний процес установки софта. В цьому ж архіві можна знайти патч c серійним номером (ключем) і русифікатором (rus).

Як користуватися HDD Regenerator

Інструкція робота з програмою HDD Regenerator

Після того, як процес встановлення програми завершиться, на робочому столі з’явиться значок з логотипом HDD Regenerator. Клацнувши два рази на іконку, програма запуститься.

На моніторі комп’ютера з’являється вікно, де з’явиться пропозиція сканувати вінчестер, а також створити завантажувальну флешку, диск.

Як користуватися HDD Regenerator

Перейдемо до роботи з відновлення: необхідно клікнути на зображення з кнопкою «Регенерація». Кнопка знаходиться на верхній панелі вкладок, після цього у списку, який випав, натискаємо – «Запуск процесу для Windows».

Наступне вікно пропонує вибрати жорсткий диск, щоб почати його відбудову. Його можна візуалізувати такими кількісними параметрами, як ємність і кількість кластерів.

Як користуватися HDD Regenerator

Натискання кнопки «Пуск» («Start Process») приводить до появи вікна, на якому є інформаційне повідомлення про застосування дискового простору програмними засобами, уже запущеними на електронному пристрої. Щоб продовжити процес відновлення, потрібно завершити всі відкриті програмні засоби і процеси.

Як користуватися HDD Regenerator

При появі вікна, показаного нижче, слід клікнути на кнопку «Retry».

Це призведе до появи на екрані монітора вікна, характерного для DOS.

Тут пропонується 4 напрямку в подальших діях з жорстким диском:

 • Провести діагностику вінчестера і продовжити роботи по відновленню;
 • Провести діагностичні операції й вивести дані по завершенню;
 • Провести відновлення певних секторів вінчестера;
 • Вивести статистику.
 • Як користуватися HDD Regenerator

  Рекомендується виконати роботу із другого пункту і здійснити запуск діагностики та вивести результати. Щоб це зробити, слід в місці, де зображені дужки, прописати символ «2».

  Після звичайного сканування програма запропонує виправити знайдені помилки, вибираємо пункт «1».

  Як користуватися HDD Regenerator

  У наступному вікні вкажіть з якого сектора потрібно почати сканування диска, рекомендуємо почати з «0».

  Як користуватися HDD Regenerator

  По завершенню процесів сканування на моніторі з’являється віконце з результатами. Тут представлена інформація про:

  • кількість секторів, які пошкоджені,
  • кількість виправлених;
  • і сектора, які не підлягають відновленню.

  Як користуватися HDD Regenerator

  Для відновлення знадобиться не так багато часу і для цього не потрібно яких-небудь знань у користувача. Не дивлячись на малий розмір програмного продукту, що становить лише 8,8 Mb, він з успіхом справляється з поставленим завданням.

  Джерело