Як користуватися торентами?

Багато з вас чули про торрент-трекерах, багато навіть у всю ними користуються. Однак, знаходяться ті, хто тільки чув, а як ними користуватися не знає. Сьогодні ми коротко розповімо про те, що таке торренти і як скачувати файли з торрент-трекерів.

Як користуватися торентами?

Зміст торрент-трекерів зведений до наступного. У багатьох користувачів є один однаковий файл, який вони роздають. Ви тим самим підключаєтеся до цієї системи, і від кожного користувача выкачиваете по шматочку цього файлу, тим самим забираючи його цілком і в момент викачування, самі роздаєте цей файл іншим, таким же як і ви користувачам торрент-трекера. Все дуже просто!

  • Для того щоб завантажувати файли з торрент-трекера необхідно скористатися простою програмою. Ми рекомендуємо перевірену року ми програму uTorrent. Скачивайте її і встановлюйте собі на комп’ютер.

Як користуватися торентами?

  • Після того, як ви встановили програму, заходьте на будь торрент сайт і вибирайте потрібний файл для скачування файл. Скачивайте торрент файл і запускайте його через встановлену програму uTorrent і файл потихеньку почне выкачиваться вам на комп’ютер. Швидкість і час завантаження залежать від кількості роздають користувачів в даний момент часу (тобто коли ви выкачиваете файл).