Як користуватися Tunngle beta [відео]

Tunngle — це відмінне програмне забезпечення, яке допоможе створити локальну мережу за допомогою інтернет. Кожен досвідчений геймер знає, як користуватися Tunngle beta, Hamachi, GameRanger або Garena. За допомогою цього софта і технології VPN, можна грати в улюблені онлайн-ігри зі своїми друзями. На сьогодні Tunngle є явним лідером, адже він може похвалитися високою стабільністю, гнучкими настройками конфігурації і власним протоколом передачі даних. Також в ньому є стандартний набір: чат, список друзів, обмін файлами. Софт дуже популярний, адже вже має своє многомилионное співтовариство під назвою Tunngle-Network-Community.

Як користуватися Tunngle beta [відео]

Інструкція користувача tunngle

Для початку роботи користування Tunngle beta потрібна скачана утиліта, яку краще завантажити з офіційного сайту http://www.tunngle.net/, щоб не зловити шкідливого трояна під час пошуку в мережі. На тому ж офіційному ресурсі потрібно зареєструватися і отримати свій аккаунт tunngle, який необхідний для використання програми.

  • Перед інсталяцією на комп’ютер бажано створити правило для антивіруса, інакше він буде лаятись, і заважати як самої установки, так і його роботі.
  • При першому запуску tunngle потрібно авторизуватися під своїм акаунтом, утиліта запам’ятає ваші дані і при перевстановлення вони збережуться.
  • Після авторизації можна приступити до початкового налаштування софту.
  • Загальний чат одразу вибухне звуками нових повідомлень, яких просто тьма. Потрібно зайти у вкладку система і вимкнути звуки та оповіщення.

Інтерфейс

Інтерфейс акуратний, все гранично просто і зрозуміло. У вкладці “Спільнота”, зліва ми побачимо рядок пошуку, а також ігри розділені за жанрами: RPG, Action, Simulation, MIX, SPORT і т. д. Тут питань “Як користуватися Tunngle” не повинно виникнути, все інтуїтивно і зручно.

Як користуватися Tunngle beta [відео]

  • Знаходимо потрібну нам іграшку і вподобаний канал (списки каналів досить великі), якщо він відкритий, значить можна приєднається.
  • В тій же вкладці «Спільнота» справа є кілька інших вкладок, це чат, новини проекту і новини спільноти tunngle.
  • Також програма tunngle має таку класну фічу, як створення приватних кімнат, де ви зможете грати тільки з вашими друзями. Можна підключатися до одного, також є можливість створити свою кімнату. Дані опція в tunngle знаходиться також в розділі «Спільнота», там же можна знайти пункти профайл, форум, відгуки, планувальник.
  • Вкладка «Система» не вимагає пояснень, тут можна налаштувати звуки, змінити скін, переглянути дані акаунту.

У самому верху в Tunngle є зручні кнопки переходу популярні сервіси: facebook, Twitter, Google і YouTube. Поруч кнопки швидкого виклику найбільш затребуваних функцій: приватна кімната, головна сторінка, планувальник, закладки і лобі.