Як користуватися WTFast

Якщо вам потрібно прискорити Інтернет-з’єднання для ігор в онлайн режимі, вам обов’язково варто ознайомитися з інструкцією: як користуватися WTFast.

Як користуватися WTFast

Ні для кого не секрет, що значна частина потужності комп’ютерів використовується саме для комп’ютерних ігор, в чому вони й рухають прогрес. Друкувати, запускати найпростіші програми, та навіть відтворювати відеофайли на комп’ютерах, випущених багато років тому, можна також, як і на сучасних ПК. А ось ігри постійно вимагають все більше і більше!

А онлайнові ігри — тим більше. Зазвичай, якщо що-то «гальмує» у вас на комп’ютері, то це саме онлайн-гра, адже для неї потрібен не тільки досить хороший комп’ютер, але і потрібно відмінна швидкість з’єднання!

При цьому, навіть якщо у вас хороша зв’язок, швидкість далеко не завжди буде оптимальною. Щоб вирішити таку проблему, і використовується утиліта WTFast, яка відмінно підходить для геймерів, допомагаючи їм підвищувати швидкість з’єднання онлайн-ігор.

WTFast — це GPN (ігрова приватна мережа), розроблена спеціально для любителів мережевих ігор. Користуючись WTFast, ви гарантуєте найкращу швидкість обміну даними між сервером гри і комп’ютером.

Користуватися WTFast, загалом, не особливо складно. Виконуємо послідовно наступні пункти:

  • Запускаємо вікно WTFast і вводимо там свої дані (пароль і логін);

Як користуватися WTFast

  • У вікні, що з’явиться, ставимо «крапочку» Custom;

Як користуватися WTFast

  • Якщо до цього ви вже користувалися WTFast, то . Якщо ні — то натискаємо «Додати»;
  • Відкриється вікно. В полі «Name» пишемо будь-яку назву гри (скажімо, ArcheAge). Далі «Game executable file:» там буде необхідно вказати шлях до файлу patcher.exe у папці з грою (назва папкиBin32patcher.exe). Увага — НЕ ставимо галочку в Run with Launcher!

Як користуватися WTFast

  • Тепер вибираємо сервер, до якого плануємо підключатися. Розробники радять вибирати сервера, які ближче розташовані до ігрових (для ArcheAge, скажімо, це може бути Корея). Ви можете вивчити будь-найближчий для вас сервер (клацніть «Sort by ping» і вивчайте). Потім натисніть «PLAY»;
  • Чекаємо приблизно 2 хвилини, поки в patcher.exe не з’явиться синя кнопка. Коли з’явиться, відкриваємо вікно WTFast. Тиснемо «Back to game/Server Selection». У вікні тиснемо «Так»;
  • Ліземо в Configure і вибираємо замість Patcher.exe — Archeage.exe;

Як користуватися WTFast

  • Натискаємо «Play». У вікні тиснемо «Ні». Звертаємо вікно WTFast, потім відкриваємо вікно вже патчера ArcheAge, натискаємо кнопку. Все, можна логінитися і грати з допомогою WTFast.

Результат використання WTFast — збільшення швидкості геймплея, зниження ризику розриву зв’язку, зменшення ігрових лагів.

Відгуки, як правило, позитивні — наприклад, при пинге 400 програма здатна знизити його до 300. А це дуже істотний виграш в продуктивності!

Всім онлайн-геймерам — настійно рекомендується!