Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Соціальна мережа «Однокласники» примітна тим, що вона дозволяє людині отримати доступ до численних, рідкісним, музичним композиціям, які рідко можна зустріти на просторах інтернету. І ось, коли людина отримує можливість насолодитися улюбленою піснею, яка була знайдена у якого-небудь одного в профілі, він вирішує завантажити собі на комп’ютер для подальшого прослуховування. Будь-яка людина шукає відразу кнопку «Скачати», але потім виявляє той факт, що її просто ніде немає.

Якщо ви, як і я, не хочете задовольнятися тільки тим, що музику можна слухати в режимі онлайн зі свого браузера, то давайте сьогодні розберемося, як цю музику можна викачувати, і які маніпуляції для цього доведеться виконувати.

OkTools – безкоштовне універсальне рішення, збільшує кількість можливостей.

Виявилося, що вже давно був випущений універсальний плагін, з назвою «OkTools», він допомагає людям скачати музику на свій комп’ютер. Плагін можна встановити в різноманітні оглядачі інтернету, це може бути, як Google Chrome, так і Opera, і так далі. Зараз, майже всі браузери підтримуються цим плагіном. Після того, як ви встановите це додаток, то відразу помітите, що у вас з’явилося в соціальній мережі нових дві кнопки. Перша з них відповідає за завантаження одного трека, а друга за вибірку декількох музичних композицій.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

У верхньому меню ви знайдете пункт з назвою «Завантажити», коли ви натиснете на цей пункт, то система скаже, що потрібно вибрати ті пісні або альбоми, які необхідно завантажити на свій комп’ютер. Біля кожної пісні також буде нова іконка, що відповідає за окремий скачування кожної пісні. Після того, як ви обрали композицію, яку потрібно завантажити, необхідно вибрати папку для збереження, і почекати, коли закінчиться завантаження.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Якщо вам необхідно завантажити тільки одну пісню, то сміливо натискайте на зелену стрілочку поруч з назвою композиції, і проробляйте необхідні дії.

Завантажити розширення OkTools

Хоч це рішення і вважається універсальним і відмінно справляється з базовими процесами, але не потрібно думати, що воно не позбавлене ніяких недоліків. Насправді вони теж є, і головний з них – спливаюча реклама або прохання залишити відгук для цієї розробки. До речі, якщо вам необхідний продукт простіше, то можна придивитися до аналогу цього доповнення.

Skyload – черговий завантажувач пісень з соціальної мережі.

Можна чітко помітити, що функціонал такого розширення, як Skyload простіше ніж у його аналога, але він теж відмінно справляється з базовими функціями, які від нього потрібні. Приміром, після того, як ви зробили інсталяцію цього додатка, то могли помітити, що біля кожної музичної композиції з’явилася кнопочка, яка відповідає за завантаження пісні. Якщо навести на цю кнопку миші, то можна помітити, як з’явиться потрібна інформація, яка містить відомості про бітрейті, розмірі пісні і так далі. Якщо натиснути на кнопку «Скачати», то музична композиція автоматично потрапить у папку з назвою «Завантаження».

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Скачати Slyload

Завантаження музичних композицій, не використовуючи жодних програм.

Якщо вам не підійшли розширення, які можна встановити в браузер, а ви все одно хочете завантажувати музику, то не треба засмучуватися. Є ще одне оптимальне рішення, що дозволяє скачувати музику, не встановлюючи при цьому ні програм, нічого.

Виявилося, що весь процес буде пророблятися голими руками, використовуючи вихідний код сторінки, до речі, цей спосіб є актуальним також для соціальної мережі «Вконтакте».

Отже, переходимо в соціальну мережу «Однокласники», відкриваємо розділ «Музика», і знаходимо там пісню, яку необхідно завантажити на комп’ютер. Після того, як знайдена композиція, потрібно правою кнопкою миші клікнути на неї, і вибрати пункт з назвою «Перегляд коду елемента».

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Коли відкриється вікно, необхідно звернути увагу на верхню вкладку, на якій буде написано «Network», саме в цей розділ нам і потрібно перейти.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Тепер необхідно відтворити обрану файлу, не закриваючи при цьому вкладку, в якій ми знаходимося.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Виявляється, по ходу того, як відтворюється пісня, у вкладці Network заповнюється спеціальна таблиця з даними. Нам потрібно дочекатися того моменту, поки ми в полі Type не побачимо такого значення – «audio/mpeg». Саме це поле буде містити пряме посилання на скачування файлу, це посилання буде розташовуватися в першому полі.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Щоб відкрити вкладку, необхідно клікнути на посилання правою кнопкою миші і вибрати «Відкрити посилання в новому вікні, як тільки ви це виконаєте, то помітите, як у вас з’явилася одна зайва завантаження. Пісня після скачування буде знаходитися в папці «Завантаження».

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

За бажанням, можна перейти в папку, де знаходиться скачана композиція, і перейменувати її на свій розсуд. Головне в кінці не забувати додавати розширення .mp3, інакше пісня відтворюватися не буде.

Як легко і швидко завантажити музику з Однокласників?

Після того, як ми перейменували отриману композицію, її можна перевірити в музичному плеєрі, який був встановлений на вашому комп’ютері, в моєму випадку це AIMP. Звичайно, цей варіант скачування музики складніше попередніх, але потрібно зазначити, що він не вимагає установки програм, а ще він може працювати у всіх браузерах без винятку.