Як людину забанити в Вк

Вважається, що Вконтакте (всі статті про даної мережі ви можете знайти тут) на даний момент – найбільш затребувана мережу для спілкування людей всіх віків. Пам’ятається, років 8 тому, коли сайт тільки з’явився на просторах Інтернету, кількість його користувачів не сягала навіть мільйони, а зараз вже нас з вами, шанувальників Вконтакте – близько 60 млн. чоловік.

Але як не крути, у кожної медалі є 2 сторони: крім великого жирного переваги, яка дає такого кількість користувачів, настільки широкої аудиторії є свої недоліки. Один з них – це зіткнутися з не дуже приємними у спілкуванні людьми. В даному матеріалі мені вдалося зібрати багато різних хитрощів, що дозволять назавжди відгородитися від людини Вконтакте.

Зміст

  • 1 Як забанити акаунт іншої людини Вконтакте
  • 2 Чорний список
  • 3 Функція «Блокування»
  • 4 Повне блокування користувача Вконтакте
  • 5 Звернення в техпідтримку
  • 6 Допомогу інших користувачів

Як забанити акаунт іншої людини Вконтакте

Пам’ятаю, мене як-то протягом двох тижнів дошкуляли пропозиціями вступити в якусь маловідому групу по езотериці. Очевидно, група користувалася не дуже великою популярністю, оскільки мені писали люди з різних сторінок і ніяк не вгавали, незважаючи на спочатку ввічливі, а потім і досить прямолінійні відмови. Звичайно, довелося забанити всіх цих наполегливих особистостей, щоб зберегти нервову систему в нормі.

Існує кілька способів закриття доступу до своєї сторінки для певного користувача.

Чорний список

На мій погляд, одна з найгеніальніших винаходів людства. Така функція як «Чорний список» давно користується популярністю як в Інтернеті, так і в мобільних телефонах і інших цифрових пристроїв для зв’язку із зовнішнім світом.

Отже, щоб занести людини Вк в Чорний список, перейдіть в головному меню розділ «Мої налаштування» і знайдіть пункт з однойменною назвою – «Чорний список». Виберіть функцію додавання в цей список небажаного користувача (попередньо скопіюйте посилання на його сторінку). Насолоджуйтесь спокоєм – на вашу сторінку не зможуть зайти і написати також не зможуть!

Як людину забанити в Вк

Функція «Блокування»

Майже той же самий чорний список, тільки в альтернативному варіанті. Заходимо на сторінку користувача, вибираємо під аудіозаписами внизу пункт «Заблокувати користувача».

У розділі меню «Налаштування» також є безліч способів зробити так, щоб певна особа не змогла переглядати ваші записи, коментувати їх, надсилати повідомлення (всі разом або окремо).

Як людину забанити в Вк

Повне блокування користувача Вконтакте

Іноді трапляється так, що одного лише занесення в Чорний список недостатньо. Буває, що людина переходить межу і від нього починає виходити надто ворожа атмосфера, або ви побачили на його сторінці інформацію, яка може зачепити почуття багатьох людей або яка є кримінально караною. Тоді спробуйте заручитися чужою допомогою. Соратники по Вк завжди підтримають!

Звернення в техпідтримку

Такий спосіб потребує вагомої причини, інакше адміністрація Вконтакте може і не звернути уваги на прохання. Зайдіть на сторінку людини і натисніть на посилання під аудіозаписами «Поскаржитися на сторінку». У спеціальній анкеті опишіть причини прохання.

Як людину забанити в Вк

Допомога інших користувачів

Відшукайте на сайті спеціальні спільноти, де відбувається обмін «скаргами», в результаті на одного людини надходить дуже багато скарг, і його банять. Знайти такі групи легко за ключовикам «скарга», «обмін скаргами» і пр.

Отже, сподіваюся, вам знадобиться викладена вище інформація, тепер ви знаєте як забанити людини в Вк. І якщо ігнорувати більше несила – просто скористайтеся порадами зі статті, і відчувайте себе повноправним господарем своєї сторінки!