Вважається, що Вконтакте (всі статті про даної мережі ви можете знайти тут) на даний момент – найбільш затребувана мережу для спілкування людей всіх віків. Пам’ятається, років 8 тому, коли сайт тільки з’явився на просторах Інтернету, кількість його користувачів не сягала навіть мільйони, а зараз вже нас з вами, шанувальників Вконтакте – близько 60 млн. чоловік.

Але як не крути, у кожної медалі є 2 сторони: крім великого жирного переваги, яка дає такого кількість користувачів, настільки широкої аудиторії є свої недоліки. Один з них – це зіткнутися з не дуже приємними у спілкуванні людьми. В даному матеріалі мені вдалося зібрати багато різних хитрощів, що дозволять назавжди відгородитися від людини Вконтакте.

Зміст

  • 1 Як забанити акаунт іншої людини Вконтакте
  • 2 Чорний список
  • 3 Функція «Блокування»
  • 4 Повне блокування користувача Вконтакте
  • 5 Звернення в техпідтримку
  • 6 Допомогу інших користувачів

Як забанити акаунт іншої людини Вконтакте

Пам’ятаю, мене як-то протягом двох тижнів дошкуляли пропозиціями вступити в якусь маловідому групу по езотериці. Очевидно, група користувалася не дуже великою популярністю, оскільки мені писали люди з різних сторінок і ніяк не вгавали, незважаючи на спочатку ввічливі, а потім і досить прямолінійні відмови. Звичайно, довелося забанити всіх цих наполегливих особистостей, щоб зберегти нервову систему в нормі.

Існує кілька способів закриття доступу до своєї сторінки для певного користувача.

Чорний список

На мій погляд, одна з найгеніальніших винаходів людства. Така функція як «Чорний список» давно користується популярністю як в Інтернеті, так і в мобільних телефонах і інших цифрових пристроїв для зв’язку із зовнішнім світом.

Отже, щоб занести людини Вк в Чорний список, перейдіть в головному меню розділ «Мої налаштування» і знайдіть пункт з однойменною назвою – «Чорний список». Виберіть функцію додавання в цей список небажаного користувача (попередньо скопіюйте посилання на його сторінку). Насолоджуйтесь спокоєм – на вашу сторінку не зможуть зайти і написати також не зможуть!

Функція «Блокування»

Майже той же самий чорний список, тільки в альтернативному варіанті. Заходимо на сторінку користувача, вибираємо під аудіозаписами внизу пункт «Заблокувати користувача».

У розділі меню «Налаштування» також є безліч способів зробити так, щоб певна особа не змогла переглядати ваші записи, коментувати їх, надсилати повідомлення (всі разом або окремо).

Повне блокування користувача Вконтакте

Іноді трапляється так, що одного лише занесення в Чорний список недостатньо. Буває, що людина переходить межу і від нього починає виходити надто ворожа атмосфера, або ви побачили на його сторінці інформацію, яка може зачепити почуття багатьох людей або яка є кримінально караною. Тоді спробуйте заручитися чужою допомогою. Соратники по Вк завжди підтримають!

Звернення в техпідтримку

Такий спосіб потребує вагомої причини, інакше адміністрація Вконтакте може і не звернути уваги на прохання. Зайдіть на сторінку людини і натисніть на посилання під аудіозаписами «Поскаржитися на сторінку». У спеціальній анкеті опишіть причини прохання.

Допомога інших користувачів

Відшукайте на сайті спеціальні спільноти, де відбувається обмін «скаргами», в результаті на одного людини надходить дуже багато скарг, і його банять. Знайти такі групи легко за ключовикам «скарга», «обмін скаргами» і пр.

Отже, сподіваюся, вам знадобиться викладена вище інформація, тепер ви знаєте як забанити людини в Вк. І якщо ігнорувати більше несила – просто скористайтеся порадами зі статті, і відчувайте себе повноправним господарем своєї сторінки!