Якщо чесно, я в захваті від нових операційних систем. Мені все в них подобається, дуже багато налаштувань стали ближче і доступніше. Але, звичайно ж, є й незадоволені. Почасти це й зрозуміло: надто різкий перехід вийшов в інтерфейсі, але в цьому немає нічого поганого. Microsoft стала намагатися повернути своє колишнє домінування і це правильно, адже конкуренція корисна для кінцевих користувачів. Але повернемося до користувачів. Дуже багатьом не сподобалася не сама концепція операційної системи, а дрібниці. Приміром, стало дещо складніше шукати встановлені програми, щоб їх запустити. Що ж, є можливість це трохи підправити, звичайно, не повноцінна заміна, але якщо ще вибрати більш зручний спосіб вимикання восьмої серії, то багато хто вже стануть дещо лояльніше ставиться до нової серії ОС від Windows.

1) Отже, тиснемо правою кнопкою на панелі завдань і вибираємо «Панелі» ? «Створити панель інструментів…».

2) Вводимо в адресному рядку shell:Common Programs і тиснемо стрілочку праворуч від неї.

 

3) Це команда відкриє папку, де зберігаються програми встановлені Для всіх користувачів. Програми, які встановлювалися для користувача, що знаходяться в папці shell:Programs. Але їх так само можна скопіювати цю папку, достатньо відкрити їх таким же способом у Провіднику і копіювати/перемістити потрібні папки в shell:Common Programs, а ще можна додати туди ярлики для швидкого вимикання комп’ютера. У цьому ж вікні, просто тиснемо «Вибір папки»:

4) Після цього на панелі завдань з’явиться панель з назвою «Програми», яку можна перетягнути ближче до Пуску. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою на панелі завдань і зняти галочку з «Закріпити панель завдань».

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru