Як змінити давно вказане ім’я в соціальній мережі Facebook? Цим питанням задаються багато користувачів, тому в цій статті розберемо процес зміни докладніше. Адміністрація цієї мережі заявляють, що часта зміна імені та прізвища в профілі призводить до непередбачуваних наслідків.

Згідно з поданими умовами при реєстрації аккаунта, виправленням особистої інформації займаються в основному шахраї, тому ці облікові записи потрапляють в бан.

Якщо ж ви все-таки зважилися змінити найменування, тоді слід після кожних поправок чекати шість місяців. Цей діапазон часу є найбільш оптимальним. Звичайно, якщо протягом цього періоду, користувач змінить свою інформацію, то технічна служба не зрадить цьому ніякого значення.

В Фейсбук є три способи зміни назви сторінки:
– Поправки в Імені/Прізвища;
– Переклад назви на англійську мову;
– Можливість додати друге ім’я або дівоче прізвище.

Розгляне більш докладно перераховані вище варіанти.

Рекомендація:
При виправленні даних ні в якому разі не варто вказувати імена вигаданих героїв з різних кінофільмів. Розробники сервісу дозволяють виправити особисту інформація в цілому, лише чотири рази або ж два рази на 6 місяців. При не дотриманні вказівок, ваш обліковий запис буде заблоковано, причиною якого стане підозра в небажаних діях, що не відповідають правилам мережі.

Перший спосіб.
Якщо раптом у вас з’явилися вагомі причини виправити колись введене ім’я, тоді слід пройти в стандартні налаштування облікового запису. Нові дані миттєво будуть вказані на особистій сторінці. Для цього не потрібно подавати заявки на розгляд виконаних дій. Весь процес проходить самостійно.
Виконайте кожен крок, представлений нижче в інструкції, після чого ви отримаєте нове ім’я:

– Увійдіть у свій профіль соціальної мережі. Знайдіть у верхньому панелі сайту білу стрілку і клікніть по ній;
– З’явиться невелике меню;

– Клацніть по вкладці “Налаштування”, потім перейдіть в розділ “Ім’я”;

– Натиснувши за вищесказаного пункту, ви миттєво будете перебросаны на спеціальну сторінку, де відкриється можливість редагування інформації. Використання різних символів, цифр і знаків неможливо. З них доступні лише римські цифри;

– Для того, щоб зберегти зміни, у полі нижче введіть пароль від вашої сторінки, для безпеки вашого облікового запису;

– Після виконання всіх дій, нові дані з’являться на стіні, відразу після перевірки системи на стабільність роботи. На автоматичне підтвердження системою розпізнавання буде потрібно максимум 24 години. Про прийняте рішення, користувач буде обізнаний у вигляді повідомлення, яке надійде на електронну пошту, яка вказана у вашому профілі.

Якщо ви використовували всі чотири спроби редагування імені, тоді технічною підтримкою поле “Ім’я” в налаштуваннях буде видалено. Дана ситуація позбавить вас можливості змінювати цей пункт.

Для того, щоб додати ще одне ім’я облікового запису, що було докладно розписано вище у пункті “Middle Name” введіть свою другу назву. Воно, як і перше повинно дотримуватися всі правила та умови соціальної мережі.

Типи імен, які можна використовувати на Facebook
Соціальна мережа має кілька умов для введених користувачем імен:
– Редагування імені можна проводити не більше чотирьох разів;
– Розробники рекомендують використовувати ім’я, зазначене у вашому паспорті, так як це може знадобиться для перевірки облікового запису, якщо його якимось чином зламають. В даній ситуація буде потрібно зробити сканування сторінки паспорта з інформацією, після чого при збігу всіх даних ваш профіль буде відновлений технічною підтримкою;
– Не рекомендується використовувати різні слэнги або символи, по батькові та прізвища;
– Слідуйте всім умовами соц. мережі.

Як змінити назву профілю з мобільного телефону?
Виконується цей процес мобільного варіації сервісу. Для початку потрібно пройти в меню, розташованих у правому верхньому куті.

Увійдіть у загальні настройки, а потім клікніть по розділу “Основні параметри” і з’явилося поле “Ім’я” виправте ім’я користувача. Натисніть на кнопку збереження і чекайте перевірки системи.