Як набрати передплатників в Instagram

Привіт, друзі! Сьогодні ми з Вами будемо розбиратися з питанням, яке цікавить багатьох користувачів: Можна накрутити передплатників в Instagram, і як саме це зробити?

Instagram – це сучасна соціальна мережа, яка виділяється серед інших тим, що тут користувачі викладають свої фото і залишають під ними опис. Однак використовувати Instagram можна не тільки для цього. Різні фірми і рекламні компанії створюють тут собі аккаунти для просування свого товару, хтось розкручує свій аккаунт і заробляє на ньому, розміщуючи рекламу, комусь просто потрібно підняти собі рейтинг, щоб відчути себе значущим серед однолітків.

Яка б не була причина, у всіх випадках потрібно, щоб Ваш профіль було підписано велику кількість людей, причому, чим менше підписок з Вашого боку, тим краще. Ось і давайте розбиратися, як можна швидко та безкоштовно набрати багато передплатників у Инстаграме різними способами.

Зміст:

  • 1 Як накрутити передплатників в Instagram використовуючи хештеги і взаємні підписки
  • 2 Як накрутити передплатників у Инстаграме з телефону
  • 3 Як накрутити передплатників у Инстаграме з комп’ютера
  • 4 Як швидко накрутити передплатників у Инстаграме

Як накрутити передплатників в Instagram використовуючи хештеги і взаємні підписки

Отже, перше, про що потрібно пам’ятати – це якісний контент Вашого профілю. Публікуйте тільки красиві і цікаві фотографії, і під ними залишайте різні описи, які можуть зацікавити користувачів.

Якщо Ви розвиваєте свій бізнес, то напрям має бути Вам добре знайомо, також викладайте фотографії по темі і додавайте до них логічні хештеги, 5 штук цілком достатньо. Статтю про те, як ставити хештеги в Instagram, можете прочитати, перейшовши за посиланням.

Наприклад, Ви продаєте косметику: викладіть фотографію дівчини з гарним макіяжем і додайте до неї хештеги #instamakeup #lipstick #gloss #mascara #eyeliner. Тепер через ці хештеги користувачі побачать Ваш профіль, підпишуться на Вас і стануть клієнтами.

Чимале значення має і Ваша активність в Instagram. Відвідуйте акаунти користувачів, ставте лайки, коментуйте фото. Не виключено, що людина відкриє Ваш профіль також лайкнет пару фоток і прокоментує їх, а якщо йому буде дуже цікаво – він підпишеться на Вас. Ось так можна заробити не тільки сердечка під фотографіями, але й живого передплатника (живого, в сенсі не бота).

І ще одне – не тільки Вам потрібні передплатники. Додаток Instagram з Play Маркету завантажено 1 мільярд раз, на даний момент, так що Ви без проблем можете знайти людину, яка не проти буде підписатися на Вас, за умови, що Ви підпишіться на його профіль. Це називається взаємна підписка.

Шукати таких людей не складно. Для цього придумані спеціальні теги #followforfollow #follow #followmefollowyou #followalways #follower #following. Підписуйтесь на таких користувачів, і вони підпишуться Вам у відповідь. Якщо ж Ви з часом надумаєте відписатися, то не виключено, що і від Вас отпишутся.

Це ми розглянули, як самостійно набрати передплатників у Инстаграме безкоштовно, не використовуючи ніяких програм, далі розберемося, як використовувати спеціальні сервіси для накрутки передплатників.

Як накрутити передплатників у Инстаграме з телефону

Якщо Ви заходите в Instagram з телефону, накрутити передплатників можна, використовуючи спеціально розроблені програми, які можна завантажити з Play Маркету або App Store. Для цього в пошуковий рядок введіть щось на зразок «get followers instagram» або «набрати передплатників instagram».

Серед безлічі різних додатків, виберіть те, яке на Ваш погляд найкраще підійде. Це може бути Get Followers Fast, Get followers for Instagram, Передплатники +, Передплатники для Instagram.

Зараз ми розглянемо, як набрати передплатників, використовуючи додаток Real Followers for Instagram.

Як набрати передплатників в Instagram

Як бачите, зараз у мене 49 передплатників. Давайте спробуємо збільшити це число.

Як набрати передплатників в Instagram

Відразу після того, як Ви введете свої дані в додаток, Вам буде нараховано 70 монет – кількість монеток відображається вгорі праворуч. Тепер зверніть увагу на меню внизу – натисніть «GET COINS». На вкладці «like» потрібно ставити лайки під запропонованими фото. Якщо фотографія Вам не подобається, можете її пропустити, натиснувши на «Skip». За кожну оцінену фотографію, Ви отримуєте по 1 монетці.

Як набрати передплатників в Instagram

Якщо перейти на вкладку «follow», будуть показані люди, на яких можна підписатися. За кожну підписку Вам буде нараховано 4 монетки.

Як набрати передплатників в Instagram

Після того, як наберете достатню кількість монет, їх можна витратити, натиснувши по пункту меню «PROMOTION». Нам потрібні передплатники, тому вгорі переходимо на вкладку «followers». Відкриється список, скільки потрібно витратити монет, щоб отримати певну кількість передплатників. Виберіть відповідний варіант – монети будуть списані відразу.

Як набрати передплатників в Instagram

І результат не змусить себе чекати. У мене відразу стало на 10 осіб більше.

Як набрати передплатників в Instagram

Ось на цьому скріншоті видно, люди підписалися за лічені секунди. Звичайно, багато сторінок можуть виявитися простими ботами, але якщо Вам важливо кількість передплатників, а не сама аудиторія, то цей спосіб підійде. У мене за добу отписалось з 10 передплатників всього 3 людини.

Як набрати передплатників в Instagram

У тому програма, яка встановила я, не обов’язково заробляти монети, їх можна придбати – для цього перейдіть на вкладку «STORE».

Як накрутити передплатників у Инстаграме з комп’ютера

Тепер будемо розбиратися, як набрати передплатників у Инстаграме з комп’ютера використовуючи різні програми (онлайн-сервіси) безкоштовно або за гроші.

В Інтернеті можна знайти безліч онлайн-сервісів та програм, які пропонують накрутку передплатників: Lightdreamstudio.ru, Like4u.ru, SocPRka.ru, Zoppa.ru, Vtope.ru. Просто перейдіть на їх сторінку, потім введіть необхідні дані, якщо буде потрібно, потім набирайте бали (монети, сердечка) і витрачайте їх, замовляючи завдання. Деякі сервіси за накрутку передплатників беруть гроші, але за те вони гарантують, що фолловери будуть на фейкові, а цілком реальні люди.

Давайте розглянемо, як можна накрутити передплатників безкоштовно використовуючи сервіс FastFreeLikes.com. Переходимо на сайт даного сервісу та у запропонованому поле вводимо посилання на свою сторінку в Instagram. Після цього натисніть «Увійти».

Як набрати передплатників в Instagram

Далі Вас попросять ввести на своїй сторінці вказане число в полі «Про себе».

Як набрати передплатників в Instagram

Після того, як введете число, натисніть кнопку «Далі» – вона є на скріншоті вгорі.

Як набрати передплатників в Instagram

За реєстрацію буде нараховано 100 лайків. Отримувати лайки можна або виконуючи завдання, або сплативши покупку реальними грошима – зліва є пункти меню «Заробити лайки» і «Купити лайки».

Для того щоб набрати передплатників, відкрийте пункт меню «Додати завдання».

Як набрати передплатників в Instagram

Далі вибираємо соціальну мережу, в нашому випадку це Instagram, «Тип завдання» – «Накрутити передплатників», в полі «Назва» можна написати щось типу «набрати друзів», у полі «Посилання» вставити своє посилання.

Тепер про ціну – чим вона більше, тим швидше буде виконано завдання. Якщо поставити 5 лайків, то вони спишуться з Вашого рахунку і будуть зараховані на рахунок того, хто підпишеться на Вас. Я ставлю 4 і в полі «Скільки потрібно» вводжу необхідну кількість передплатників – слідкуйте, щоб у Вас вистачило лайків. Мені повідомили, що спишеться 40 лайків, тисну «Замовити».

Як набрати передплатників в Instagram

Переходимо в меню «Моя сторінка». Тут можна стежити за виконанням замовлення, і, при бажанні, відредагувати його або скасувати.

Як набрати передплатників в Instagram

Як швидко накрутити передплатників у Инстаграме

І тепер найшвидший спосіб накрутки передплатників. У рядок пошуку введіть ім’я знаменитого співака чи актора і відкрийте його профіль. Чим більше передплатників у вибраного Вами людини, тим краще.

Як набрати передплатників в Instagram

Підписуємося на його профіль. Після цього Вам будуть запропоновані інші сторінки для підписок, вибирайте серед них відомих особистостей і натисніть «Підписатись».

Як набрати передплатників в Instagram

Повертаємося в свій профіль. У мене на даний момент 50 передплатників.

Як набрати передплатників в Instagram

І буквально за хвилини – це число збільшилося до 62. Справа в тому, що після того, як ви підписалися, Ваш профіль знаходиться вгорі списку передплатників, правда не довго, і інші користувачі, переглядаючи цей список, підписуються на Вас. Так що знову повідписуємося від обраних зірок, а потім знову підписуємося на них.

Такий спосіб не зовсім підходить для розкрутки бізнесу або реклами товарів. Це скоріше для того, щоб просто збільшити кількість фоловерів Вашого Instagram.

Як набрати передплатників в Instagram

Думаю, все зрозуміло! Вибирайте той спосіб, який підходить саме Вам. А краще стежте за якістю контенту, і самі не помітите, як з часом число Ваших передплатників буде збільшуватися. Причому, це будуть цілком реальні люди, які хочуть стежити за Вашим профілем! Всім удачі!

А, може, і це буде Вам цікаво: