Питання досить спірне, стандартними засобами, які надає сайт Вконтакте, надіслати анонімне повідомлення неможливо, завжди відображається ім’я та прізвище автора повідомлення. Не будемо описувати навіщо це потрібно, кожен керується своїми домислами. В цьому випадку допоможе тільки імпровізація або сторонні сервіси, про які я розповім далі.

Створення лівого облікового запису

Щоб написати будь-якій людині так, щоб він вас не впізнав, потрібно зареєструвати сторінку Вконтакте з нереальним ім’ям та прізвищем і написати з цього облікового запису. Надіслати повідомлення ви зможете тільки в тому випадку, якщо в одержувача відкритий доступ на прийом повідомлень від сторонніх користувачів.
Ви можете написати яке завгодно повідомлення, навіть порожнє і користувач не зможе зрозуміти хто йому пише, таким чином ви забезпечуєте собі анонімність.

Сервіси анонімних повідомлень Вконтакте

Існують різні сервіси, що дозволяють відправити повідомлення користувачеві без вказівки імені та прізвища. Попереджу вас відразу, що ваше повідомлення швидше за все автоматично буде додано на стіну групи сервісу і ті хто, складається в даному співтоваристві зможуть його прочитати. Однак для одержувача ваша особистість залишиться невідомою та мета фактично буде досягнута.

Для вас я вирішив дослідити кілька сервісів, щоб запропонувати вам оптимальний варіант для відправки анонімних повідомлень. Але результати виявилися жалюгідними. Жодне із запропонованих на даний момент рішень не працює. Розглянемо все по порядку.

Сайт анонімних повідомлень MSGVK не працює:

VkAnon теж не відправив повідомлення. До того ж на цей сайті постійно вискакує банер з рекламою, відштовхує від використання.

З допомогою сервісу KIDRIS можна відправляти повідомлення анонімно, але через групу. Обов’язковою умовою є наявність публічної сторінки, в якій ви є адміністратором. Думаю не зовсім те, що ви шукали, але все ж докладу скріншот.

Знайшов ще один сервіс, але моє повідомлення він, на жаль, не відправив. Подам його на огляд, щоб ви даремно не мучилися. ALLINTOP.

Зробимо висновки. Надіслати анонімне повідомлення за допомогою сторонніх програм у мене не вийшло. Можливо це пов’язано з введенням нового дизайну Вконтакте і якимось чином торкнулося функціонал представлених програм. Якщо ви в курсі працюючих сервісів, відпишіть в коментарях. Спасибі за увагу!