Сьогодні ми з вами будемо розбирати накрутку друзів у соціальній мережі Вконтакте. Уявіть собі ситуацію, що вам раптом захотілося набрати дуже багато друзів, то заради цікавості, то для справи. Наприклад, ви вирішили заробляти за допомогою вк, виконуючи нескладні завдання. А, як відомо, на більшості сервісів для заробітку вконтакте є така вимога, як велика кількість друзів або передплатників.

Ясна річ, що ви можете почати згадувати всіх людей, з якими коли-небудь перетиналися і пробувати додавати їх собі в друзі, але все одно цей список коли-небудь закінчиться. Хтось набере 100 осіб, хто-то і 1000. Якщо ви хочете цифру збільшити, то доведеться додавати незнайомих людей.

Також хочу вам дати невелику пораду, якщо ви раптом зібралися заробляти за допомогою вк, то краще для цієї справи створити окрему сторінку, не свою основну. А вже з цієї сторінки ви можете робити все, що хочете, в тому числі і накручувати собі лівих друзів.

Можна, звичайно, просто нахабним способом подавати всім підряд заявки в друзі. Це більш нахабний спосіб. Але тут є ліміт. В день на даний момент можна подавати не більше 40 заявок в друзі.

Є ж більш гуманний спосіб. Досить просто знайти таких же людей, як і ви, які просто хочуть набрати собі певну кількість друзів і возз’єднати свої інтереси. Зробити це можна, пошукавши відповідні співтовариства в соціальній мережі. Ось саме цим ми зараз і займемося.

Заходимо на свою сторінку і в лівому меню натискаємо на пункт «Групи»

У рядку пошуку по спільнотам забиваємо запит «Додати у друзі» і тиснемо на кнопочку ENTER.

А тепер уважно дивимося на знайдені співтовариства. Всі вони об’єднують людей, які хочуть додати собі якомога більше друзів:

Що ми можемо зробити з знайденими спільнотами. Ми можемо пройтися по учасникам цих спільнот і відправити їм заявки в друзі. Але ми ж з вами знаємо, що у нас ліміт на 40 заявок на день. З таким лімітом процес додавання друзів, наприклад до максимуму – 10000 може затягнутися на кілька місяців. Щоб його прискорити можна самим спробувати почати давати оголошення в дані групи, де відкрита стіна.

Ось, наприклад, таке оголошення я залишив зі своєї тестової сторінки, зверніть увагу на скріншот:

Тепер заявки будуть поступати мені, а не я буду відправляти. Це збільшить кількість доданих друзів на день.

Щоб збільшити свої шанси на отримання великої кількості заявок, можна красиво оформити своє оголошення і зробити його більш помітним. Наприклад, ось так:

Через деякий час вам почнуть надходити заявки від незнайомих вам людей, яких ви, природно, схвалите і обзаведетеся новими друзями.

Також хочу вам розповісти про ще одній фішці. У вкладці «Друзі» уважно поизучайте своїх можливих друзів. Можливі друзі вконтакті.

Якщо там з’являються взагалі невідомі вам люди, у яких є кілька або багато спільних друзів, серед яких накручені вами, то, швидше за все, ці люди теж не проти обзавестися новими незнайомими друзями.

Відправляємо їм заявки:

Відкриваємо повний список можливих друзів і відправляємо ще більше заявок:

Все, ось таким нехитрим чином можна абсолютно безкоштовно знайти собі багато друзів у соціальній мережі Вконтакте. Якщо ви знаєте ще способи, то не соромтеся, залишайте свої спостереження та методи в коментарях. Діліться досвідом.

А, може, і це буде Вам цікаво: