Не можна не погодитися, що всі програми можуть зависнути, мимоволі закритися за будь-які помилки, або ж елементарно у вас вдома може відключитися світло. Буде дуже прикро втрачати документ, над яким ви довгий час працювали. Щоб цього не відбувалося в Microsoft Word 2007 передбачена дуже корисна функція – автоматичне збереження документа.

Автозбереження – це відмінний спосіб захистити ваші дані від їх зникнення (втрати).
За замовчуванням ця функція увімкнена після встановлення офісного пакету на ваш ПК і в ній виставлено таймер, який зберігає ваші документи з певною періодичністю часу. Давайте налаштуємо цю саму періодичність і навчимося відключати і вимикати автозбереження.

Для цього клацаємо на кнопку «Offiece». Потім тиснемо «Параметри Word».


Відкриється діалогове вікно «Параметри Word», в якому нам необхідна команда «Збереження».


Тут то і можна зробити налаштування збереження документів. Але нас зараз необхідно розібратися тільки з автозбереженням. Для його включення або відключення існує галочка, яка знаходиться біля тексту «Автозбереження кожні». Зніміть цей прапорець і автозбереження ваших документів будуть відключені, або на оборот якщо ви залишите його, то налаштування залишаться без змін.


Напевно ви вже здогадалися, що налаштування інтервалу часу збереження знаходиться тут же. За замовчуванням, у всіх текстових редакторах Microsoft Word 2007, інтервал між автосохранениями становить 10 хвилин. Ви можете змінити це значення, вписавши нове у певну галузь або ж використовуючи редагувати його, використовуючи стрілки вниз і вгору (лічильник). А далі тиснемо вже звичну вам кнопку «ОК».