Як налаштувати чутливість миші?

Як налаштувати чутливість миші?
Комп’ютерна миша не менш важливе пристрій введення інформації, ніж клавіатура. Тому рекомендую вам налаштувати чутливість миші після кожного переустановлення операційної системи. Це не такий складний і тривалий процес, як це може здатися на перший погляд.

Під чутливістю миші мається на увазі швидкість руху покажчика. Тобто нам необхідно буде відшукати цей параметр і налаштувати його. Для цього ми переходимо в «Панель управління», встановлюємо дрібні значки і знаходимо параметр «Миша».

Як налаштувати чутливість миші?
Відкриється діалогове вікно «Властивості: Миша», в якому можна налаштувати зовнішній вигляд покажчика миші, швидкість натискань на клавіші миші, редагувати коліщатко мишки і т. д. Але найголовніше для нас – налаштувати чутливість миші. Для цього переходимо у вкладку «Параметри покажчика».

Як налаштувати чутливість миші?
Далі в цій вкладці знаходимо розділ «Переміщення». В ньому ми маємо можливість як раз і задати швидкість руху вказівника миші (чутливість). Переміщуючи повзунок змінюємо швидкість і робимо її вище або нижче.

Як налаштувати чутливість миші?
Якихось загальних рекомендацій я вам дати не можу, оскільки миші від різних виробників мають різну стандартну швидкість переміщення покажчика. Так і людський фактор не менш важливий, адже деякі люблять робити все швидко (або рухалася швидко), а деякі навпаки. Але зазвичай я цей покажчик швидкості ставлю строго по центру – оскільки це найбільш оптимальні параметри.

Також рекомендую вам встановити галочку навпроти «Увімкнути підвищену точно установки покажчика». Я думаю, навіщо це потрібно ви вже зрозуміли з назви самого параметра.

Після закінчення установки не забудьте натиснути кнопку «Застосувати».

Драйвера
До деяких мишкам в комплекті йде диск з драйвером до неї. У ньому обов’язково повинна бути настройка чутливості миші. Якщо ж при купівлі мишки в її комплекті не було диска – значить, він і не потрібен. Проведете налаштування, описану нижче, і все буде в порядку.

Програми
На превеликий жаль, я не зміг знайти програму, яка б могла змінювати чутливо миші. Хоча на очі траплялися різні автокликеры, програми для зміни курсору миші і т. д. Навіть знайшов програму, яка вимірює «пробіг миші».

Ігри
Ось тут все залежить від виробника гри. Деякі додають такий параметр в налаштуваннях, деякі ж пропускають його. Хоча наприклад для гонок чутливість миші взагалі не важлива, а шутери без зміни цього параметра я ще не зустрічав.