Сьогодні ми з вами будемо розмовляти про одному з найбільш дієвих методів захисту своєї сторінки Вконтакті. Ми будемо налаштовувати авторизацію на сайті таким чином, що на вашу сторінку неможливо буде потрапити, поки ви не введете код з смс, яка прийде на ваш номер телефону, прив’язаний до аккаунту. Тобто все буде відбуватися аналогічно до того, як ви користуєтеся Інтернет-банкінгом.

Тому, перш ніж починати щось налаштовувати, переконайтеся, що на вашій сторінці у вк прив’язаний актуальний номер і ви не збираєтеся його міняти. Як змінити номер телефону в вк.

Функція досить корисна, якщо ви боїтеся за свою сторінку, виконані дії збільшать її безпеку в рази.
Давайте перейдемо до практики

Зміст:

  • 1 Як включити підтвердження входу в вк
  • 2 Як вимкнути підтвердження входу через телефон

Як включити підтвердження входу в вк

У верхньому меню В правому куті натискаємо на кнопочку зі своєю миниатюркой і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі переходимо у вкладку «Безпека». У самому верху знаходимо розділ «Підтвердження входу» і натискаємо на кнопочку «Підключити»:

Далі нам надається ціла петиція про підтвердження пароля за допомогою мобільного телефону. Пишуть, як це добре для вас і як погано для зловмисників. Також попереджають про те, що якщо включити дану функцію, то відновлення пароля за номером телефону стане недоступним, у зв’язку з чим нам пропонують прив’язати актуальну пошту і вказати всі правдиві дані на сторінці. Щоб її потім з легкістю можна було відновити. (Як відновити сторінку вконтакте).

Ми все це читаємо і натискаємо на кнопку «настроювати»

Вискакує спливаюче віконце, в якому нам необхідно ввести пароль від сторінки і натиснути на кнопку «Підтвердити»:

Далі нам пропонують підтвердити наші дії через телефон. Натискаємо на кнопочку «Отримати код»:

Вводимо код підтвердження, який повинен був прийти до нас на телефон, і тиснемо на кнопочку «Відправити код»:

Вискакує наступне віконце, в якому нам пишуть про резервні коди і просять, щоб ми не забули їх роздрукувати.

Резервні коди – список з 10 кодів доступу. Це постійні цифри, вони не змінюються і можуть стати в нагоді, якщо ви захочете зайти на сторінку, а телефон в цей час буде недоступний. Ви зможете ввести один з таких кодів і потрапити на сторінку. Тому так важливо надрукувати цей список і мати його при собі.

Тиснемо на кнопочку «Завершити процес»:

Резервні коди можна подивитися в тому ж розділі «Безпека». Знаходимо словосполучення «Резервні коди» і навпроти нього натискаємо на посилання «Показати список» біля нього.

Як вимкнути підтвердження входу через телефон

Робиться це точно також як і включення підтвердження входу. Заходимо в налаштування, переходимо у вкладку «Безпека» і тиснемо на кнопочку «Вимкнути підтвердження входу»

Знову вводимо пароль від своєї сторінки і натискаємо на кнопочку «Підтвердити»

:

Все, функція відключена, ми виконали завдання.

А на цьому я буду закінчувати цю статтю, сподіваюся, що отримані знання вам знадобилися і ви впровадили їх тим самим убезпечивши свій аккаунт Вконтакте.

А, може, і це буде Вам цікаво: