Напевно, саме улюблене засіб геймерів для спілкування під час гри був і залишається досі TeamSpeak. Хоча і є конкуренти в особі Skype і RaidCall, але змагатися за простотою і стабільності роботи (особливо першого) просто неможливо. Але не всі знають, що можна налаштувати сервер TeamSpeak і підключатися до нього із зовнішнього IP, а ще краще налаштувати DynDNS і підключатися по статичному адресою (домену) в інтернеті. Але, повернемося до нашого сервера.

До речі, тепер доступна інструкція по налаштуванню сервера TeamSpeak на VPS (Debian або Ubuntu).

1. Звичайно ж, його потрібно для початку скачати. Тому переходимо на офіційний сайт і завантажуємо файли сервера, під вашу систему.

 

2) Вміст файлу разархивируем у зручний нам місце і заходимо в отриману папку. Для деякого спрощення першого запуску, клікаємо правою клавішею по файлу ts3server_win64.exe і вибираємо «Запуск від імені адміністратора».

 

3) Якщо у вас включений стандартний Брандмауер Windows, то він повідомить що сервер намагається пробитися за його захист. Дозволяємо доступ.

 

4) З’явиться вікно, яке повідомить нам логін і пароль адміна, автоматично створеного сервером, а також ключ адміна сервера. Це вікно з’являється тільки один раз, при першому пуску. Настійно рекомендую зберегти всі ці дані. Можна зробити скріншот або текстовий файл і зберегти його в папці сервера. На даному етапі копіюємо

 

5) Відкриваємо клієнт (якщо ще немає, качаємо в тому ж місці) і підключаємося до нашого сервера. Для цього можна використовувати локальний IP-адресу вашої домашньої мережі (переважно), зовнішній IP-адресу або адресу отриманий в DynDNS. Я показую на прикладі внутрішнього IP-адреси.

 

6) У відповідь сервер запитає ключ адміна сервера, вставляємо його і тиснемо ОК. Після чого ви отримаєте права адміна на сервері і зможете призначати нових адмінів, редагувати назву та опис сервера, створювати і редагувати канали.

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru