Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?
Доброго дня читачі нашого сервісу Виджетик. Зараз я вам постараюся розповісти про Таргетингову рекламу в популярній соціальній мережі ВКонтакте. Постараюся пояснити своїми словами, що таке Таргетингова реклама – це вид реклами, в якому зазначаються критерії людей, які зможуть бачити цю рекламу, всі решта хто не входить в певне опису не будуть бачити цю рекламу (цільова аудиторія). Власне, що я вам сьогодні розповім як це налаштувати цільову аудиторію людей на зазначену тему.

І так приступимо до налаштування Таргетингової реклами в ВКонтакте.

Знову повернемося до тієї групи, що я створював у минулій статті.

Що б приступити до налаштування входимо в те співтовариство, яке хочете розкрутити, і під аватаркай бачимо «Рекламувати спільнота» входимо в нього.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Вас переносить в розділ «Рекламні кампанії – Нове оголошення» і як бачите крім співтовариства ви можете за такою ж системою, як я опишу нижче рекламувати Додатки ВКонтакте, Відеозапис, Мобільний програми або навіть Зовнішній сайт.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Проворачиваем вниз і бачимо власне самі налаштування. З цього моменту я буду розбирати окремо кожен пункт.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Формат оголошення: – є 5 відео оголошень: Зображення і текст, Велике зображення, Ексклюзивний формат, Просування співтовариств, Спеціальний. Це дуже важливо знати, тому даю посилання з офіційного сайту, що б ви почитали, що кожен формат з себе представляє.
Я вибрав «Велике зображення», причини нету просто захотів це.
Заголовок: – думаю тут все ясно, пишіть найбільш відповідний назви. Дається 25 символів.
Тематика оголошення: – вибираєте тему вашої спільноти.
Підрозділ: – ще детальніше вказуєте тему вашої спільноти.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?
Країна: – я ставлю Будь-яка, так як я чекаю людей звідки завгодно. Якщо ви фірма, яка надає послуги тільки по місту то ви в країні вибираєте свою країну, а в Місто і регіон своє місто. Там можна зробити таку цільову аудиторію, що аж до Району і Вулиці.[/left]
Стать: – знову ж мені підходить будь-який, який вам може бути якийсь певний.
Вік: – я поставив, що б діти не лізли в мою групу і занадто старі теж. Ви ставите на ваше розсуду знову ж таки.
День народження: – цей критерій дуже підходить якщо ви організатор заходів, чи якийсь квітковий магазин.
Сімейне положення: – припустимо ви весільний фотограф, от ви вкажіть що б вас рекламували тільки серед тих у кого є партнер.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Інтереси: музика, спорт, кіно … ця взагалі сама класна з категорій. Ви продаєте спортивне харчування, або музичні інструменти, от як ви знайдете людей, які тільки цим і цікавляться.
Категорії інтересів: – ще детальніше вказати інтереси вашого клієнта (можна не вказувати).
Освіта: – якщо ви займаєтеся навчальними курсами, наприклад.
Посади: – вас цікавлять тільки Бухгалтери, ви запускаєте оголошення лише для них допомогу з Посади.
Ну і саме основне це Налаштування ціни і розташування.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Спосіб оплати:
Оплата за переходи – у вас знімає гроші тільки за натискання на вашу рекламу, за те, що буде просто показувати вашу рекламу знімати гроші не буде.
Оплата за покази – точно так само, тільки навпаки.
Є таке моє особисте правило, якщо у вас виходить Аудиторія більше 1 мільйона чоловік, то ставте Оплата за переходи, а якщо менше то Оплата за покази.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Вартість переходу: – спочатку міняйте ту суму, що вам пропонують! Наприклад, мені запропонувало 20.14 рублів за 1 перехід, я відразу ж міняю на 1 рубль за 1 перехід. Лучі потім побачити, що у вас занадто пасивно йде реклама, чому не встигнути моргнути як весь ваш бюджет вилетить в трубу.
Рекламна кампанія: – тут вже на ваше розсуду і зручність, я завжди створюю нове.
Натискаєте «Зберегти оголошення». Потім заходите в вашу Рекламні кампанії ту що тільки що створили (натиснувши на назви). Зверху на всяк випадок ставимо Денний ліміт: 100 рублів. Знову ж що б ваші гроші не відлетіли моментально. Потім внизу ставимо галочку навпроти рекламного оголошення і натискаємо Запустити.

Як налаштувати таргетингову рекламу ВКонтакте?

Всі реклама дана і чекаємо перевірки модераторів. Модератори працюю тільки в будні і тільки в першій половині дня, якщо ви не встигли то чекайте. Якщо що, то написано не так-то модератор видасть помилку, після усунення, якій повторіть спробу Запуску.