Я дуже давно не писав статті в розділ для початківців користувачів, так що додам цю невелику інструкцію. В принципі, ця стаття необхідна тим, хто користується неліцензійною операційною системою, так як Microsoft періодично випускає оновлення, які закривають дірки в системі безпеки, що дозволяють активувати операційну систему без ліцензійного ключа. Або, як ще один можливий варіант, хоча в наш час це рідкість, для людей, які використовують інтернет з лімітними тарифними планами і кожен мегабайт на рахунку скачаного.

Власне, перейдемо до інструкції:

  • Йдемо в «Панель управління» ? «Система і безпека» ? «Центр оновлення Windows». За замовчуванням у Windows включена автоматична установка всіх важливих оновлень.
  • В правій колонці тиснемо на посилання «Налаштування параметрів».
  • На сторінці, що відкриється, натискаємо на вибір способу установки оновлень і вибираємо вподобаний варіант. Я рекомендую використовувати «Шукати оновлення, але рішення про завантаження та встановлення приймається мною», так як в цьому випадку ви зможете встановлювати важливі оновлення, але в теж час контролювати що саме встановлювати. Тиснемо ОК.
  • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

    Спасибі за увагу!

    Матеріал сайту Skesov.ru