Як налаштувати яскравість монітора на Windows 7?

Як налаштувати яскравість монітора на Windows 7?
На жаль, налаштовувати яскравість монітора, без використання стороннього софту в операційній системі Windows 7 практично неможливо.

Одним із способів настроювання яскравості монітора – це використання кнопок, які знаходяться на корпусі самого пристрою. Ця опція або відразу виведено на панель, або знаходиться в меню. Тобто кнопка налаштування яскравості може відразу присутні поруч з іншими кнопками, або захована в спеціальному меню, яке відкривається через однойменну кнопку. Якщо налаштування на вашому моніторі тільки на англійській мові, то яскравість у них іменується “brightness”.
Далі коли ви відшукайте цю функцію, то вам залишиться тільки підібрати оптимальний рівень самої яскравості використовуючи інші кнопки на моніторі. Я думаю, з цим ви розберетеся без проблем, просто у всіх різні монітори, тому наводити приклад на моєму не має сенсу.

Також налаштувати або зменшити яскравість відображення можна використовуючи драйвер відеокарти, а точніше його налаштування. У мене на комп’ютері використовується відеокарта Nvidia, тому я наведу приклад на ній. Драйвера до інших відеокарт мають аналогічні або дуже схожі набори інструментів для налаштувань.
Для початку нам необхідно відкритиПанель управління NVIDIA“. Потім в меню клацніть по “Регулювання параметрів кольору робочого столу” та пунктом “Виберіть спосіб установки кольору” встановіть прапорець “Використовувати налаштування NVIDIA“.

Як налаштувати яскравість монітора на Windows 7?
Нижче ви побачите повзунки, переміщаючи один з яких можна змінити яскравість монітора (він також називається “Яскравість”).

Як налаштувати яскравість монітора на Windows 7?
Деякі користувачі в інтернеті рекомендують також змінювати “План електроживлення”, але для стаціонарних комп’ютерів ця опція не працює. Більш дієвий спосіб – встановити більш яскраву тему для робочого столу, але цей спосіб також не дасть бажаного результату.