Привіт, друзі! Кожна людина унікальна, і спілкуючись з людьми в реальному житті, ви можете це легко помітити. У соціальній мережі проявити свою індивідуальність теж можна. Думаю, ви помічали на сторінках друзів, і не тільки, різні ніки для Однокласників, написані красивими літерами.

Ми вже говорили про те, як встановити тему в Однокласниках, як поміняти ім’я та прізвище в Однокласниках. Зараз ми з вами розберемося, як, використовуючи символи і букви, можна написати красиво ім’я в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Де шукати символи для ників в Однокласниках
    • 1.1 В меню Пуск
    • 1.2 В Microsoft Word
  • 2 Як написати красиво нік в Однокласниках

Де шукати символи для ників в Однокласниках

Зрозуміло, що цікаві символи на клавіатурі ви не побачите. Для того, щоб красиво написати ім’я і вставити різні знаки, потрібно скористатися спеціальною таблицею символів Windows. Відкрити її можна двома способами.

В меню Пуск

Клікніть на кнопку «Пуск», потім виберіть «Всі програми» – «Стандартні» – «Службові» – «Таблиця символів».

Відкриється віконце з символами. Тут ви побачите латинські літери, китайські ієрогліфи, різні символи: хрестики, кружечки, квіточки, сердечка, стрілочки, шахові фігури та інше.

У Microsoft Word

Ще один спосіб – використання текстового редактора Word. Відкрийте його і перейдіть на вкладку «Вставка». Клікніть вверху справа по кнопочці «Символи» і виберіть «Інші символи». Відкриється віконце, в якому ви побачите різні символи і знаки.

Як написати красиво нік в Однокласниках

Де знаходяться символи, ви вже знаєте. Тепер давайте розберемося, як з їх допомогою можна написати красиво ім’я в соціальній мережі Одноклассники.

Зайдіть на свою сторінку в меню, під ім’ям, натисніть на кнопочку «Ще». Виберіть з випадаючого списку «Про себе».

Щоб перейти до редагування імені, натисніть на посилання «Вкажіть місце свого народження» (у вас там може бути написано що-небудь інше).

В цьому ж вікні ви можете змінити особисті дані в Однокласниках. Якщо вам цікаво, як це зробити, прочитайте докладну статтю, перейшовши за посиланням.

Відкриється віконце «Зміни особистих даних». В ньому ви побачите поля «Ім’я» і «Прізвище». Тепер на панелі інструментів клацніть по раніше відкритої «Таблиця символів» (через Пуск).

Для того щоб в Однокласниках змінити ім’я на символи, вибирайте в таблиці відповідний символ, клікайте по ньому лівою кнопкою миші і, не відпускаючи її, перетягніть символ в полі ім’я або прізвища.

Коли закінчите, натисніть «Зберегти». Я написала ім’я, як показано на зображенні нижче, і додала символи.

Якщо ви відкрили таблицю символів в Word, то вибирайте потрібний і натисніть «Вставити».

Коли напишіть красиво ім’я або нік, за допомогою символів, виділіть та скопіюйте – комбінація Ctrl+C.

Поверніться до своєї сторінці в Однокласниках, поставте курсив в потрібне поле і вставити символи – комбінація Ctrl+V. Не забудьте зберегти.

Варіантів, як можна написати красиво ім’я або нік в Однокласниках використовуючи символи – маса. Можна комбінувати їх, щоб вийшли цікаві букви. Можете додавати різні символи типу сердечок, точок і іншого. Загалом, експериментуйте, і у вас все вийде!

А, може, і це буде Вам цікаво: