Зараз я розповім в двох словах, що робити якщо людина додав вашу сторінку в чорний список, а потрібно терміново відправити йому повідомлення, але ви не знаєте як. Існує кілька варіантів, який з них вибрати — вирішувати вам, я повідомлю про всіх існуючих способах і напишу працюють вони чи ні. Опинившись в чорному списку користувач, ви не можете побачити його основну інформацію, сторінка буде представлена наступним чином:

Відправити повідомлення додати в друзі — ці дії не доступні. Потрібно шукати обхідні шляхи.

Діалог з іншим користувачем

Дуже простий варіант, якщо у вас є спільний друг з тією людиною, який закрив від вас доступ до своєї сторінки. Ваш друг створює бесіду, додає туди вас і блокувальника, а потім виходить з діалогу, залишивши вас удвох. Таким чином, ви зможете достукатися до нього і відправити послання, поки він не залишив розмову.

Через групу (не працює)

Даний спосіб найбільш поширений, так як описано на кожному сайті — надіслати повідомлення через групу. Опишу порядок дій по кроках, однак відразу обмовлюся — у мене він не спрацював:

  • створюємо публічну сторінку, в назві пишемо що завгодно
  • копіюємо ID сторінки, у якої ми в чорному списку (всі після com/)

  • на стіні спільноти формуємо повідомлення, яке починається з @. Потім вставляємо те, що скопіювали — ID користувача. Далі текст повідомлення, який призначається цій людині.
  • відправляємо лист і, по ідеї у адресата має сформуватися повідомлення про отримане повідомлення, при переході на яке він прочитає його повністю. Повідомлення не прийшло, нічого не сталося.

Через анонімні повідомлення (не працює)

Цей варіант теж не актуальний на сьогоднішній день, так як у мене не вийшло надіслати анонімне повідомлення через різні сторонні сервіси. До цих пір перебуваю в пошуках даного додатка, в підсумку доведеться написати його самому.

Нова сторінка

Так, це працює, але потребує часу і ресурсів. Читайте, можна зареєструвати аккаунт без номера телефону, якщо хочете піти по легкому шляху. Для відправки повідомлення, вам доведеться додати блокувальника в друзі, якщо у нього закриті повідомлення в налаштуваннях приватності.

Підведемо підсумки — я представив вам 4 способу достукатися людини, який додав вас в чорний список, з яких на даний момент 2 не спрацювали. Користуйтеся іншими і пропонуйте нові варіанти, якщо знаєте. Сподіваюся, я зміг вам допомогти, спасибі за увагу!