Я думаю, що майже всі користувачі соціальної мережі Вконтакте чули про можливості написати повідомлення самому собі, але мало хто знає як це зробити. Отже, навіщо писати собі повідомлення? Моя основна причина цього — збереження різних посилань на цікаві статті та інформацію, яка може знадобитися в майбутньому. Наприклад, переглядаю на роботі актуальний для мене матеріал, потім скидаю себе в діалог посилання і читаю пізніше будинку в більш спокійній обстановці. Дуже зручно, коли користуєшся постійно різними пристроями. Також можна елементарно поміркувати про те, поговорити з розумною людиною — з самим собою. Але це вже з розряду забави, не приносить практичної користі. Якщо різні цікаві фішки з повідомленнями, то зверніть увагу на статтю як відправити пусте повідомлення.

Існує кілька способів , як потрапити в діалог з самим собою. Розглянемо всі, а ви самі виберіть той, який зручний для вас.

Як відправити повідомлення собі Вконтакте

Через сторінку одного

Вибираємо в списку друзів будь-якого одного, переходимо до нього на сторінку. Потім відкриваємо його список друзів і шукаємо в ньому себе (через пошук). Натискаємо на «Написати повідомлення» і переходимо до діалогу.

Через url

Вводимо в рядок url наступного змісту https://new.vk.com/im?sel=***, де замість зірочок вказуємо id своєї сторінки. Після переходу відкриється діалог, в якому ви зможете писати собі повідомлення.

Через пошук в повідомленнях

Якщо ви вже створили діалог, і він вже не порожній, то заходимо в «Повідомлення» і в пошуку набираємо своє ім’я та прізвище і потім вибираємо потрібний діалог.

Як бачите написати самому собі Вконтакте не є складним процесом і ви можете легко використовувати даний діалог як сховище інформації, яке завжди під рукою, коли є інтернет. Спасибі за увагу!