Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами будемо вчитися надсилати приватні повідомлення іншим користувачам в Твіттер. Чесно кажучи, Твіттер – це не найкраща соціальна мережа для листування між людьми, але, якщо дуже потрібно написати кому-то саме тут, то давайте розбиратися, як це зробити.

Перш, ніж починати вам щось показувати, відразу скажу, що відправляти повідомлення в Твіттері можна тільки тим людям, які на вас підписані, тобто які вас читають. Якщо ви хочете зв’язатися з людиною, яка вас не підписаний, то простіше буде пошукати на його сторінці інші контактні дані, ніж намагатися достукатися через Твіттер.

Зміст:

  • 1 Як відправити особисте повідомлення з сайту Твіттера через комп’ютер
  • 2 Як відправити повідомлення в твіттер з мобільного телефону

Як відправити особисте повідомлення з сайту Твіттера через комп’ютер

Заходимо на сайт в свій аккаунт і у верхньому меню шукаємо вкладку «Повідомлення». Натискаємо на неї.

На наступному етапі тиснемо на кнопку «Відправити особисте повідомлення:

Далі нам пропонують ввести ім’я людини, якій ви зібралися відправляти повідомлення.

Тільки от вводити тут необхідно не ім’я, а ім’я цієї людини в Твіттері (ім’я користувача). Подивитися його можна на сторінці цієї людини. Логін пишеться у вигляді @username.

Після того, як вибрали людину, можете писати повідомлення. Вам стане доступне поле для написання.

До речі повідомлення ви можете вставляти фотографії, анімації, а також додавати смайлики. Все це є поруч з полем для написання повідомлень.

Зверніть увагу на скріншот, там все підписано.

Якщо ви спробуєте надіслати повідомлення людині, яка вас не читає, то отримаєте наступне повідомлення про те, що це зробити неможливо.

З офіційним сайтом ми розібралися, тепер давайте подивимося, як все це робиться в мобільному додатку.

Як відправити повідомлення в твіттер з мобільного телефону

Заходимо в мобільний додаток і у верхньому меню натискаємо на значок у вигляді «конвертика»:

Далі у нас повинні будуть висвітитися всі наші повідомлення і в правому нижньому куті буде синя кнопочка, на яку необхідно буде натиснути, щоб написати нове.

Далі в рядку пишемо ім’я користувача людину, якій будемо відправляти повідомлення:

Якщо користувач, з яким ви хочете написати, вас не читає, то вам вискочить повідомлення «Вибачте! Ви не можете надсилати повідомлення користувачу». В принципі, все те ж саме, що і через сайт.

Все, більше у відправці повідомлень ніяких тонкощів немає, користуйтеся порадами, запитання залишайте в коментарях до статті. До нових зустрічей.

А, може, і це буде Вам цікаво: