Сьогодні я розповім вам про те як відправляти порожні повідомлення користувачам Вконтакте. Про це я дізнався нещодавно, не дивлячись на те, що ця інформація відома і описана на різних сайтах. Є це багом чи ні, незрозуміло. Будемо вважати дану можливість забавною жартом, максимум якої ви здивуєте друзів, не більше. Практичної користі від таких повідомлень немає. Отже, до справи. Існує список різних кодів, які при відправці повідомлення пропадають і виходить ефект порожнечі.

ᅠ
 
 
 
 

Вибираємо будь-який з наборів символів або все відразу, копіюємо в текст повідомлення і натискаємо кнопку «Відправити».


Спеціально розглядаю надсилання повідомлення на новій версії Вконтакте, яка анонсувалася в 2016 році, так як для старої версії отже багато інформації. Скоро всі ми будемо сидіти і звикати до введених оновлень і на сторінках мого блогу частіше будуть з’являтися скріншоти сучасної версії.
Нічого страшного, якщо символи відображаються на екрані — вашому другу прийде порожнє повідомлення. У цьому можна переконатися, оновивши сторінку.


Порожні повідомлення відправляються і з мобільної версії сайту та з офіційного клієнта для windows phone (перевірено особисто). У мережі кажуть, що для додатків під android і iphone такої можливості немає, однак на iphone у мене чудово все вирушило. Все одно windows телефон рулить (жартую).

Дані набори символів ви можете використовувати не тільки при відправці повідомлень, але і в статусах і при заповненні особистої інформації на своїй сторінці. Створивши бесіду Вконтакте, ви разыграете відразу кількох своїх друзів, тому створюйте порожні повідомлення, дивуйте, всім добра.