Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні ми з вами поговоримо про службу підтримки соціальної мережі Вконтакте, а точніше про те, як до неї достукатися.

Відразу попереджаю, що по дрібницях в техпідтримку писати не потрібно, простіше знайти рішення вашого питання в Інтернеті або в базі відповідей на питання самої соціальної мережі. Не потрібно забирати час у працівників техпідтримки по дурницях. Але якщо ж у вас дійсно вагома причина написати, і ваша проблема не вирішується шляхом читання форумів, то давайте розберемося, як це зробити.

Заходимо на свою сторінку, натискаємо на верхнє меню в правому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Допомога»:

У нас відкривається розділ допомоги. Вбиваємо своє запитання зверху у відповідне поле і тиснемо на кнопку Enter:

Вам виводяться результати пошуку, в яких ми можемо спостерігати перелік відповідей, які можуть вам допомогти. Це відповіді, які знаходяться в базі даних соціальної мережі. Прочитайте побіжно, раптом один з цих відповідей допоможе вам.

Якщо ж нічого не допомогло, то тиснемо на кнопочку «Це не вирішує мою проблему»:

На наступному етапі нас запитують, чому їх відповіді не допомогли. Нам же потрібно натиснути на посилання «У мене залишилися питання»:

Все, нам повідомляють, що роботи у техпідтримки дуже багато, також нам пишуть, скільки приблизно пройде часу, щоб нам відповіли на наше питання. Ми всі читаємо і тиснемо на кнопочку «Задати питання».

У нас вискакує поле для введення розширеного питання. Опишіть докладно свою проблему, і я впевнений, що ваша проблема буде вирішена:

Тепер я хочу повернутися трохи назад, на той момент, коли ми вбивали своє питання в поле і нам видавався список відповідей. Хочу попередити вас, що ніяких відповідей може і не знайтися. У цьому випадку нам пишуть, що за запитом нічого не знайшлося. І що, якщо ми хочемо, то можемо написати їм. Ми не відмовляємося від пропозиції і тиснемо на посилання «напишіть нам».

Ось, це вам черговий скріншот, як може виглядати дане віконце.

Після натискання на посилання, ви потрапите на вже знайому нам сторінку написання повідомлення для служби підтримки.

І останнє, на що б я хотів звернути увагу у цій статті, так це на вкладку «Мої запитання». Туди поміщаються всі ваші питання і відповіді служби підтримки. Ви завжди можете повернутися до якого-небудь питання, якщо раптом знову виникне якась проблема. Техпідтримка відновить з вами переписку до тих пір, поки проблема не буде вирішена.

На цьому я хотів би завершити дану статтю. Пишіть, не соромтеся, техпідтримка у соціальній мережі Вконтакті цілком адекватна і ввічлива, допомагає вирішувати деякі питання. Але і ви зі свого боку теж задавайте адекватні питання, не смішіть службу підтримки:)

До нових зустрічей, дорогі друзі. Якщо щось було не зрозуміло, ви як завжди можете задати своє запитання у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: