Доброго часу доби. Як я вже писав, частина статей та інструкцій, які я пишу, з’являються завдяки користувачам, які задають різні питання в листах на мою електронну скриньку. І от вже кілька разів мене запитували про блокування сайтів, так як в Італії заблокували доступ до соціальної мережі Вконтакте (як повідомляє портал digit.ru: «за нелегальне розміщення кінофільмів»). Але і про нашому псевдоантипедофильском законі про чорних списках рунета не потрібно забувати, що він також працює на наших правовласників та поступово набирає обертів. Бачте, грошей їм мало:) Ну да ладно, при певному навику всі блокування можна обійти, притому досить просто.
Способи вирішення:
Використання turbo-режиму браузера Opera;
Використання проксі-сервера Mozilla Firefox;
Використання VPN сервісів;
Використання програми TunnelBeer;
Використання розширення friGate для браузера Google Chrome.

Зміст

  • 1 1-й спосіб: Використання браузера Opera.
  • 2 2-й спосіб: Використання проксі сервера на прикладі Mozilla Firefox.
  • 3 3-ий спосіб. Використання VPN сервісів.
  • 4 4-й спосіб: Використання програми TunnelBeer.
  • 5 5-й спосіб: Використання розширення friGate для браузера Google Chrome.

1-й спосіб: Використання браузера Opera.

Напевно, самий простий спосіб, так як вимагає від користувача буквально пару кліків мишею.

1) Качаємо з сайту http://www.opera.com/ru інсталяційний пакет і встановлюємо браузер.

2) Натискаємо кнопку «Опера» і вибираємо «Активувати стиснення»:

 

Ця дія увімкне перенаправлення всього трафіку на сервера Opera. Що дозволить обійти блокування сайтів.

2-й спосіб: Використання проксі сервера на прикладі Mozilla Firefox.

Другий по простоті спосіб це пошук відповідного проксі-серверів. Благо є великий вибір, і вони спокійно знаходяться в пошукових системах. Якщо ви прийшли сюди з Італії, з метою заходження на сайт Вконтакте, то краще всього шукати проксі-сервера Росії. Якщо ж ви з Росії намагаєтеся потрапити на який-небудь торрент-сайт, заблокований провайдером, то краще шукати що-небудь ближче, типу Українських або Казахстанських проксі. Так само відразу рекомендую спробувати кілька, щоб отримати максимальну швидкість.

Крім пошуку серверів, необхідно ще налаштувати браузер. Я рекомендую для обходу блокувань використовувати браузер Firefox, так як він дозволяє налаштувати проксі-сервер лише для нього, не сповільнюючи роботу інших програм. У Chrome, Opera (останніх версій), Яндекс.Браузері і подібних Chromium браузерах проксі налаштовується на рівні IE, тому весь трафік буде використовувати проксі-сервер, що вкрай не зручно.

1) Відкриваємо Firefox і тиснемо кнопку «Firefox» в лівому верхньому куті вікна, в списку вибираємо «Налаштування»:

 

2) Переходимо на вкладку «Додаткові» і вибираємо нижню вкладку «Мережа». В розділі «З’єднання» тиснемо кнопку «Налаштувати»:

 

3) Тут переставляємо крапку на «Ручне налаштування сервісу проксі» і в полі «HTTP проксі» вводимо адресу і порт проксі-сервера. Також ставимо галочку «Використовувати проксі-сервер для всіх протоколів». Ця опція автоматично скопіює проксі сервер для інших протоколів.

 

Тиснемо ОК і переходимо на потрібний сайт. До речі, саме через проксі я купував телефони на Google Play до того, як почав використовувати третій спосіб.

3-ий спосіб. Використання VPN сервісів.

Є дуже багато всяких сайтом, присвячених цьому напрямі. Є як платні варіанти, так і безкоштовні варіанти.

4-й спосіб: Використання програми TunnelBeer.

Спосіб, який відмінно допомагає при покупках в іноземних магазинах, але так само може бути використаний для доступу до заблокованих сайтів. Безкоштовний варіант дозволяє використовувати 500Мб місяць, але його можна збільшувати на 1Гб, якщо кожен місяць робити твіт їх повідомлення.

1) Качаємо і встановлюємо з офф.сайту: https://www.tunnelbear.com/

2) Запускаємо, реєструємо аккаунт, вибираємо країну, через яку будемо здійснювати підключення і вмикаємо тумблером ліворуч.

 

Тепер можна спокійно заходити на заблоковані для вашої країни сайти.

5-й спосіб: Використання розширення friGate для браузера Google Chrome.

Це українська відповідь на використання чорних списків рунета для захисту «приватної власності» наших «геніальних» правовласників. Суть полягає в тому, що в браузер Chrome додається розширення, яке звіряє сайт, на який ви зайшли зі своїм списком сайтів (в основному торренти і онлайн бібліотеки), далі визначає зможете ви зайти на цей сайт без його втручання і якщо у вас не виходить, то розширення перенаправляє запит на один зі своїх проксі-серверів, і ви спокійно заходьте на свій сайт. Так само у налаштуваннях розширення можна додавати свої сайти, що робить це розширення просто відмінним.

1) Встановлюємо з магазину Chrome розширення friGate.

2) Включаємо розширення клікнувши на нього лівою клавішею в правій верхньому кутку:

Після включення значок забарвиться в колір:

3) Заходимо на потрібний сайт.

P. S. Якщо ви знаєте ще спосіб, напишіть мені на пошту або в коментарі, я з задоволенням додам його в статтю.

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru