Нерозумно розраховувати на те, що ваше чадо, один раз долучившись до просторах всесвітньої павутини, залишиться на сайтах нешкідливих мультфільмів і комп’ютерних ігор. Дітки дуже швидко розуміють, що до чого, і тягне їх чомусь саме туди, куди лізти, зовсім не слід. Якщо раніше наші дорогоцінні нащадки так і норовили залізти на дах або випробувати на міцність свіжий лід на найближчій річці, то сьогодні вони з непереборною силою рвуться на небезпечні і відверто непристойні ресурси. І не будьте наївними — не вірте в «я випадково натиснув» або «воно само». Якщо зловив банер, означає, хотів подивитися «бяку».

Як захистити дитину від небезпечного контенту

Але найбільшу небезпеку для дітей представляють навіть не порносайти, а мерзенні самодіяльні ресурси сектантів, педофілів, емо та інших мисливців за душами і тілами. Це не дівчатка і хлопчики сидять там, у чатах і ведуть з нашими дітьми задушевні бесіди. Це спеціально навчені дорослі негідники розкидають свої щупальця у пошуках нової жертви. Не встежити, не зреагувати вчасно — втратити дитину. Але як встежити, якщо робота, магазини, хвора мама, молодші діти і чоловік вимагає уваги? Можна, і не так вже складно. Ще в минулому столітті на допомогу людям прийшла автоматизація. Ось і ми довіримо контроль над комп’ютером, що сидить за ним дитиною розумною програмою. Вона не спить, не йде за хлібом, не базікає по телефону і взагалі ніколи не відволікається. Її звуть Mipko Personal Monitor, і вона готова стати вашими очима, вухами, інформатором, секретним агентом і секретарем в єдиному обличчі. Скачайте пробну версію на сайті http://www.mipko.ru/ і переконайтеся самі!

Що може програма батьківського контролю?

Насамперед, вона відслідковує всі маніпуляції користувача: його розмови і листування в скайпі, вміст його листів, що відправляються і приходять на адресу електронної пошти, діалоги в icq, спілкування в чатах на різних сайтах, коментарі та обговорення в соціальних мережах. Кожна буква, кожне слово, кожне натискання на кнопку мишки пильно фіксується програмою і дбайливо складується в папки зі звітами.

Ви скажете: «Я зійду з розуму, перевіряючи всі ці букви, кнопки і слова». Але хто вам сказав, що ви будете змушені це робити? Ступінь деталізації звітів ви задаєте самі. Наприклад, бажаєте знати тільки відвідувані дитиною ресурси — отримаєте список адрес або комплект скріншотів. Цікавитеся листуванням по електронній пошті — програма надішле вам копії листів. Хочете тримати під контролем виключно спілкування дитини в соціальних мережах — можливо і це. Не переживайте. Керування налаштуваннями Mipko Personal Monitor складності не представляє, і ви швидко освоїте всі нюанси роботи з цим корисним софтом, який принесе у ваш будинок спокій і впевненість.

А як бути з тими сайтами, відвідування яких ви хочете заборонити раз і назавжди? Програма легко заблокує доступ до них, і зайти на сайт пытливое дитятко не зможе навіть з допомогою анонімайзера або з проксі сервера. Вміє Mipko Personal Monitor вимикати комп’ютер, як це робить більшість програм батьківського контролю, чи можна організувати доступ до ресурсів за затвердженим батьками списком, як позбутися від небажаних кореспондентів — все це ви зможете дізнатися, замовивши пробну версію програми Mipko Personal Monitor.