Я не досвідчений комп’ютерний юзер. Тут мені довелося зробити невелику нарізку відео з фотографіями. Я вибрав програму Pinnacle Studio, вона проста в застосуванні. Та й мені не потрібно мега ефекти і багато доріжок для роботи з відео.


Для початку переносимо відео в програму, як це робити я розповідав в статті Як створити і зберегти відео в Pinnacle?. Також там розжариться як приступити до роботи.

Крім відео мені потрібно занести в програму 2 фотографії. Зліва в меню є значку фотоапарата. Натискаємо його.


Потім щоб вибрати зображення потрібно зробити також як і з відео, натиснути на Папку і знайти потрібну вам зображення.


Переходимо до нарізки відео. Праворуч під відео є інструмент у формі Леза. Як тільки натиснете на неї в тому моменті відео і буде перерізано.


Наприклад я вирішив з середини вирізати ось цей фрагмент і видалити його. Один сторін я натискаю на Леза, виділяю потрібний мені фрагмент, і натискаю Delete.


Після видалення на стику з’явилася смужка як ніби ви використовували Леза. Тепер я хочу вставити кожен 10 секунд відео фото. Я в інтервал 10 секунд ріжу відео.


І тепер беру зображення і вношу їх у розріз, воно пропонує його вставити.


Ось ми навчилися робити легку нарізку і редагування відео. Як зберігати відео ви знову ж таки можете почитати в попередній статті Як створити і зберегти відео в Pinnacle?.