Під налаштуванням параметрів меж таблиці розуміють зміна кольору, типу або товщини ліній, їх розміру тощо. Перш ніж почати налаштування цих параметрів, таблиці потрібно виділити. Для цього слід помістити текстовий курсор всередину будь-якої клітини і в меню Таблиця вибрати вказівку Виділити / Таблицю. У контекстному меню виділеної таблиці потрібно вибрати вказівку Межі та заливка, потім у діалоговому вікні Кордони і заливка слід відкрити вкладку Кордон.


Далі досить вказати потрібні параметри меж таблиці. Для видалення меж таблиці слід клацнути відображені в натиснутому вигляді відповідні кнопки меж або відповідні показники на макеті. За допомогою параметрів, розміщений на вкладці Заливка, можна змінити колір фону виділеної частини таблиці.

Давайте тепер на прикладі розглянемо, як об’єднувати і розбивати комірки таблиці.

Об’єднання комірок
1. Виділяємо курсором миші клітинки, які потрібно об’єднати.


2. Заходимо у вкладку “Маркет” і знаходимо в ній “Об’єднати комірки


3. Тиснемо на цю кнопку і програма за частки секунд виконати об’єднання.


Як ви бачите на фотографії вище межа між осередками зникла. Таким чином можна об’єднувати не тільки дві, але більшу кількість клітинок у таблиці.

Розбиття осередків
Для прикладу я візьму ту таблицю, тільки тепер розіб’ю першу комірку таблиці на дві. Тобто зроблю з одного рядка відразу дві, але тільки менших за розміром (як змінити їх розмір ви можете дізнатися тут).

1. Виділяємо необхідні комірки, які збираємося “розбивати”.


2. Знову переходимо у вкладку “Маркет“, тільки тепер уже знаходимо функцію “Розбити комірки“.


3. Тиснемо на цю кнопку і в діалоговому вікні вибираємо необхідне число стовпців і рядків. В моєму випадки – це 2 стовпця і 5 рядків. Тиснемо “ОК“.


В результаті я отримав ось таку таблицю.