Основною сторінкою для роботи з історією браузера в Яндексі є http://nahodki.yandex.ru/results.xml. На цій сторінці є список історії переглянутих результатів пошуку «Мої знахідки», де можна видалити або відключити окремі запити і сторінки з історії.

Для того, щоб видалити пошукової запит і пов’язані з ним сторінки з історії, потрібно просто натиснути хрестик, який розташований праворуч, навпроти запиту. Але, таким способом доведеться видаляти по одному запиту, що є дуже довгим.


На цій сторінці можна відключити майбутню запис пошукової історії в Яндекс. Для цього у верхньому лівому куті є відповідний перемикач.

І ще, існує друга сторінка, на якій можна управляти записами історії, а також іншими функціями «Мої знахідки». Він знаходиться за адресою http://nahodki.yandex.ru/tunes.xml.

Так ось, ця сторінка дозволить повністю видалити історію пошуку в Яндекс. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку. Для зупинки запису потрібно вимкнути, натиснувши «Зупинити запис».


Нижче цих кнопок можна побачити пункт «Знахідки в пошукових підказках Яндекса». Ця надбудова дозволяє виключати Ваші запити з пошукових підказок Яндекса, які спливають в пошуку. Для цього їх необхідно відключити.


Величезна кількість людей шукають інформацію в інтернеті інформацію за допомогою різних пошукових систем. Яндекс є лідером серед пошукових систем, які існують.
Яндекс, в свою чергу зберігає всю історію переглянутих сторінок, пошукових вводів і взагалі всю історію Вашого пошуку. Робить це він у тому випадку, якщо Ви авторизовані через свій аккаунт. При цьому, не має значення, яким браузером Ви користуєтеся – ніби Опера, Хром або будь-який інший.

Тому ясна річ, що існують моменти, коли потрібно видалити історію, так як, напевно, більша частина пошукових запитів має приватний характер.

Маленька примітка: підказки, які з’являються в пошуковому рядку при введенні запиту, ніяк не пов’язані з даною статтею. Тобто, це ті підказки, які з’являються у кожного користувача. Це означає, що користувачі багато вводять подібні запити і заходять на одні й ті ж сайти. Тому підказки будуть висвітлюватися, не залежно від того, видалите Ви історію чи ні.