Доброго дня дорогі читачі. Сьогодні ми з вами обговоримо такий не менш важливий питання, як очистити кеш в браузері Опері. Ви дізнаєтеся як советшить ээтот процес швидко і безпечно для вашого комп’ютера. Але для початку давайте дізнаємося, що ж таке КЕШ браузера.

 

Що таке КЕШ браузера?

КЕШ браузера – це місце на жорсткому диску, де зберігається вся інформація про переглянутих сторінок за допомогою браузера. Це копії сторінок, файлів або картинок, на які ви заходили через браузер. Це для того треба, що б мати більш швидкий доступ до переглянутих раніше сторінках інтернету. Це, в свою чергу, зменшує трафік.

Іншими словами, коли ви заходите на інтернет сторінку, ваш браузер перевіряє наявність її копії, яка збереглася в Кеші і, якщо він її знаходить, то повторно не завантажує її з сервера.

Є кілька недоліків Кеша. Якщо ви одного разу зайшли на сайт, його копія збереглася, а через деякий час на сайті змінили дизайн. Ви цього можете не помітити, так як браузер завантажує вам копію «старого» зразка.

Браузери мають можливість самостійно очищати КЕШ. Але це не завжди виходить, із-за ряду всяких різних причин. Тому рекомендуємо вам очищати КЕШ браузера самостійно. В цьому немає нічого складного.

Як правило, для користувача, який поставив собі питання, як видалити кеш в опері, очистити КЕШ з самого жорсткого диска дуже складно, та й доступ до папок Кешу зазвичай відсутня безпосередньо. Тому в кожному браузері, а Opera не виняток, є функція очищення Кешу.

 

Як же очистити кеш браузера Opera?

Для того, що б дізнатися, як очі очистити КЕШ браузера Opera, необхідно зайти в сам браузер.

У лівому верхньому кутку натиснути на кнопку з написом «Opera». Це меню налаштувань.

 

Потім в списку знаходимо «Налаштування» і натискаємо на них.

 

З’явиться сторінка налаштувань. Ліворуч знаходяться 4 параметра, з яких необхідно вибрати «Безпека».

Ви побачите, що з’явилася кнопка «Очистити історію відвідувань». Натискаємо на неї.

 

З’являться додаткові налаштування, де необхідно прибрати галочки з усіх квадратиків і залишити лише у пункті «Очистити КЕШ». У рядку «Знищити наступні елементи» потрібно вибрати пункт «За весь час».

Натискаємо кнопку «Очистити історію відвідувань» і КЕШ буде очищений.

 

 

Відеоінструкція з очищення Кеша браузера Opera