Якщо хочете дізнатися як швидко видалити всіх передплатників, то ви потрапили за адресою. В першу чергу хочу повідомити вам, що кількість осіб, які підписані на вас безпосередньо впливають на стан вашої сторінки в пошуку. Чим більше у вас передплатників, тим популярнішим ваш аккаунт і його, як мінімум, можна вигідно продати. Також якщо у вас більше 100 передплатників — доступна статистика сторінки з такими даними, як відвідування, активність та охоплення аудиторії. Однак якщо ви вирішили повністю позбутися від людей, що кількість передплатників вас не хвилює і статистика, то перейдемо до питання видалення.

Як видалити передплатників Вконтакте

Нас сьогоднішній день, незважаючи на введення нового дизайну Вконтакте, універсального способу видалення всіх підписаних на вас людей одним махом по натисненню чарівної кнопки не існує. Тобто, в будь-якому випадку доведеться прибирати їх руками, по одному. Але і в цьому процесі є тонкощі, не так все просто. Все залежить від результату, який ви збираєтеся отримати. Для видалення передплатників переходимо до меню з основною інформацією і вибираємо розділ з числом передплатників —

 

Після натискання відкриється діалогове вікно, в якому будуть представлені всі підписалися на вашу сторінку люди.

Скрипта очищення всіх передплатників не існує, тому доведеться видаляти по одному. При наведенні з’явиться на людину хрестик і напис Заблокувати. Кожен раз вас буде зустрічати діалогове повідомлення, яке попереджає, що після блокування користувач відправляється в Чорний список, тобто повністю він не видаляється.

Таким чином, якщо на вас підписані 100 чоловік вам доведеться зробити мінімум 200 кліків мишкою для чищення списку передплатників. На цьому можна зупинитися, користувачі будуть спокійно знаходиться у вашому чорному списку і не мати доступу ні до вас, ні до даних на сторінці. Але іноді хочеться позбутися всіх людей повністю, видалити всіх передплатників назавжди, щоб вони повністю зникли з віртуального життя. Для цього переходимо в Чорний список. Якщо ви не пам’ятаєте або не знаєте — у правому верхньому меню вибираємо Налаштування, далі в блоці праворуч шукаємо Чорний список. Все детально підкреслено на скріншоті нижче.

Доведеться знову видаляти по одному, при чому Вконтакте пропонує повернути людину назад у Чорний список.

А раптом передумаєте? І ось тут треба враховувати один важливий фактор. видаляти людини з чорного списку потрібно не раніше, ніж через 15 хвилин, інакше він знову повернеться до вас в передплатники. Уявляєте, мучилися, видаляли, а все даремно? Тому не поспішайте відразу чистити Чорний список.

На цьому, власне, все, іншого способу видалити всіх передплатників не існує.